פריצת מנעולים – למה ואיך?

תתארו לכם מצב שאתם מגיעים לביתכם עם כל הקניות מהסופר או אחרי שופינג ופתאום אין לכם איך להיכנס לבית. או תארו לכם מצב בו מנעול הכספת שבביתכם לא נפתח ואתם חייבים את מה שיש בתוך הכספת. מצבים כאלו עשויים לקרות והם קורים להרבה אנשים. ישנם מקרים בהם המנעול של הדלת נתקל ונפגם ואנו לא יכולים להיכנס או לצאת מבית ועלינו לפעול בהתאם.

מצב כזה עשוי לתפוס אתכם בכל רגע ותאמינו לנו הוא יגיע תמיד ברגע הכי לא מתאים. הדלת של הבית שלנו לא תפתח או לא תנעל ברגעים הכי לחוצים שלנו כשאנו צריכים להיות במקום אחר. אז מה הם המקרים בהם אנו צריכים לבצע פריצת מנעולים ומי יודע לעשות זאת באופן הכי טוב ?

פריצת מנעולים מנעולן מנעול ומפתח
מתי יש לבצע פריצת מנעולים מנעולן מנעול ומפתח
מתי יש לבצע פריצת מנעולים

מתי יש לבצע פריצת מנעולים

ישנם מספר מקרים בהם נצטרך לשמור על קור רוח ולקרוא לאיש מקצוע אשר יבצע פריצת מנעולים בבית. המקרה הראשון הוא איבוד המפתח היחידי שהיה לנו לדירה. כאשר אנו לא נשכפל מפתח לדירה שלנו וניצור מפתח רזרבי אנו מסתכנים באיבוד של המפתח היחידי לדירה שלנו. במצבים כאלו אין לנו כל כך ברירה אלא להזמין איש מקצוע אשר יבצע עברונו פריצה של הדלת לדירה. לאחר שהאיש מקצוע פרץ עבורכם את הדלת אנו ממליצים לכם לבקש ממנו להחליף את מנעול הדלת ולבקש ממנו לשכפל עבורכם את המפתחות לדלת כדי שלא יקרה מצב כזה שוב.

המקרה השני שנבצע בו פריצת מנעולים הוא כאשר המנעול של הדלת נתקל. ישנן סיבות רבות למה המנעול נתקל. הסיבה הראשונה היא שהצילינדר נשחק. אנו משתמשים בצילינדר הדלת בתדירות יחסית גבוה ולאחר זמן הוא עלול להיהרס ולהיתקל. הסיבה השנייה היא שאנו לא נשמור כמו שצריך על המפתח שברשותנו. מפתח הדלת עלול ליפול לנו ולהתלכלך בין אם זה מגרגרי חול, בוץ ולכלולים המצויים על הרצפה. כאשר אנו נכניס את המפתח המלוכלך לצילינדר הלכלוכים עלולים להישאר בתוך הצילינדר ולגרום לחיכוך לא חלק של המפתח והצילינדר בנוסף לכך, כאשר אנו לא נשמור כמו שצריך על המפתח הוא עלול להיפגע ולהתעקם. במצב כזה אנו נפגע בצילינדר מבפנים ועשויים להזיק לו.

מקרה נוסף בו נצטרך לבצע פריצת מנעולים לדלת הוא כאשר ננעל את המפתח של הבית בתוך הבית. ישנן דלתות אשר ננעלות  ללא מפתח כאשר סוגרים אותן. מקרים כאלו עלולים לקרות כל הזמן. אם כאשר אנו יורדים לזרוק את הזבל, יורדים להביא את הדואר או שהרוח שבחוץ טרקה לכם את הדלת. שוב במצב כזה או שעליכם לוודא שיש מפתח למישהו מהמשפחה שלכם ושיביא לכם אותו או במקרים אחרים לקרוא פורץ אשר יבצע פריצה של המנעול.

מי יבצע עבורי את הפריצה ?

כאשר אנו זקוקים לפריצת מנעולים אנו יכולים לקרוא לפורץ מנעולים או מנעולן אשר יבצע עבורנו את הפריצה בצורה הכי טובה ומקצועית. לפני שתבחרו מנעולן אשר יבצע את הפריצה בביתכם עליכם לבדוק האם המנעולן שבחרתם מתאים עבורכם האם או מקצועי, אמין ובעל ניסיון רב. כל אלו הם הכרחיים בבחירת מנעולן לביצוע פריצת המנעול שבדלת ביתם. אצלנו במנעול ומפתח תוכלו להיות בטוחים שהמנעולנים שלנו הם הכי מקצועיים בתחום. המנעולנים שלנו נבחרו בפינצטה ובצעו מספר רב של פריצת מנעולים והחלפתם. בנוסף לכך, המנעולנים שלנו הם בעלי ניסיון רב שנים אשר גרם להם להיות בין הטובים בתחום פריצת המנעולים ופריצת המכוניות, מנעולנים אשר יודעים לפתור כל בעיה במהירות רבה. יתרה מזאת, במנעול ומפתח המנעולנים שלנו זמינים אליכם 24 שעות ביממה. אנו יודעים ומודעים לעניין שהמנעול להיתקל בכל שעה ביום ושאתם כנראה תצטרכו עזרה בעניין. אצלנו במנעול ובמפתח תוכלו להיות בטוחים שהמנעולנים שלנו אמינים ומהימנים. אנו מאמינים שהלקוח הוא במקום הראשון ושלקוח מרוצה הוא לקוח אשר חוזר אלינו לאחר זמן מה.

052-912-8989 דילוג לתוכן