איך הטכנולוגיה משפיע על האופן בו נראית היום כספת קיר

כל אחד רוצה להרגיש בטוח בבית ובבית העסק. התקנה של כספת קיר יכולה לסייע בשמירה על חפצים יקרים וחשובים במיוחד. כספת לבית או לבית העסק היא דבר חשוב שכן היא מאפשרת לכם להרגיש בטוחים, לאחסן את הנשק של הגדול שחזר מהצבא, את המזכרות המיוחדות מסבא וסבתא ואת מעט הכסף שאתם שומרים בתור תעודת ביטוח בצד. היום, ניתן למצוא בקלות מגוון של אפשרויות בעוד אתם תרים אחר כספסת קיר. משום שלעיתים קשה לבחור נכון כספת קיר שתתאים לצרכים שלכם ומשום שמדובר על נושא בו רבים לא מבינים לעומק, אנחנו, העובדים בחברת מנעול ומפתח נתבקשנו לעשות סדר בדברים.

כספת לבית היא כספת אותה כדאי לבחור בתשומת לב. כל בחירה של כספת היא בחירה מורכבת, אנחנו כאן כדי לתת מידע מקצועי שיעזור לכם להבין איזו כספת קיר היא המומלצת ביותר עבורכם.

כספת קיר

מה הכלים שעומדים להגנתה של אותה כספת קיר

כספת קיר, כמו כל כספת אחרת, בסופו של יום, היא פשוט קופסא. קופסא מוקפת בפלדה שמטרתה להגן על הדברים שנמצאים בפנים. כספת קיר, בשונה מכספות אחרות היא כספת בה קיים עוד גורם משמעותי שמגביר את בטחונה, זה הקיר. כלומר, החציבה בקיר היא זו שמאפשרת הנחה של הכספת בתוך הגומחה. באופן כזה, אותה כספת קיר למעשה צריכה את הסיוע הטכנולוגי רק בחלק הקידמי, בחלק הפרונטלי של הכספת.

בדרך כלל הטיב של אותה כספת קיר תימדד בסוג המתכת בו משתמשים כדי להגן על חזית הכספת, בנוסף, כספת קיר תימדד גם, כמובן, על פי מנגנון הנעילה השייך לכספת. כלומר, במידה ומדובר על כספת קיר בעלת מנגנון נעילה מורכב יותר וחומרים חזקים יותר, מחיר הכספת יעלה בהתאמה.

מהצד השני, לעיתים שווה להשקיע עוד כמה שקלים בסוג של כספת קיר שבאמת תאפשר לכם להרגיש ביטחון, לא?

התקנת כספת קיר
התקנת כספת קיר

כספת קיר - מה צריך לדעת על ההתקנה של זו

כל פורץ כספות מיומן וכל מנעולן מקצועי ידעו להתקין כספת קיר. הנקודה היא שצריך לקחת בחשבון כי אותה כספת קיר, על מנת להתקין אותה, צריכה שישברו את הקיר עליה היא מותקנת באופן כזה שיאפשר את ההתקנה שלה. לכן, חשוב מאוד להקפיד על כך שאותו פורץ כספות יהיה איש מקצוע מיומן ומנוסה. שכן, אם לא תבחרו פורץ כספות מיומן ומקצועי, בסופו של יום תמצאו את עצמכם בבעיה לא קטנה. כספת קיר, כאשר זו לא מותקנת כנדרש, למעשה לא נותנת לכם את המענה המלא, את המענה לשמו החלטתם לצאת ולרכוש כספת קיר לכתחילה.

לעולם אל תשימו כספת קיר בנקודה 'בנאלית'

ככל הנראה החיסרון הבולט ביותר שיש לכספות קיר לעומת כספות אחרות זו העובדה שאי אפשר להזיז אותן ממקום למקום בקלות. כך שאתם לא יכולים להזיז את הכספת בהתאם לאופן בו אתם מרגישים היום, אלא עליכם להניח אותה בנקודה בה אתם יכולים להיות בטוחים כי זו תגן על החפצים שלכם מכל משמר.

לכן, ההמלצה היא לא להניח את כספת הקיר שבחרתם בנקודה 'בנאלית'. אתם לא רוצים לעודד גנבים, פורצים או מזיקים אחרים להתקרב אל הכספת .לכן הדבר אולי החשוב ביותר שאנחנו יכולים להמליץ לכם עליו כאשר אתם בוחרים כספת קיר, הוא להתייעץ עם איש המקצוע שבחרתם עבור ההתקנה של הכספת, מנעולן מנוסה, שיעזור לכם להבין מה המיקום המדויק בו יהיה נכון להניח את הכספת האמורה.

אתם תמיד יכולים לשדרג ולהוסיף על מנגנון הנעילה

כספת קיר היא כספת שעדיין זקוקה למנגנון נעילה חזק ואיכותי כדי להתקיים. מנגנון נעילה איכותי יכול להיות מנגנון נעילה חשמלי המבוסס על הקלדה של קוד זה או אחר, מנגנון נעילה איכותי יכול להיות גם מנגנון נעילה מכני. בדרך כלל כאשר בוחרים מנגנון נעילה חשמלי, יש להוסיף, בנוסף לזה, מנגנון נעילה כמו מנעול צילנדר, מנעול מכני, מנעול שניתן לפתוח במידה ומנגנון הנעילה החשמלי לא עובד. ההמלצה היא כמובן לשמור את המפתח שפותח את מנגנון הנעילה המכני במקום בטוח.

מה עושים במידה ויש תקלה בכספת

פתיחה של כספת קיר כמו של כל כספת אחרת בידי אנשי מקצוע היא תמיד חוויה מורכבת. הרבה פעמים המחשבה כי גורם שאתם לא בטוחים בו פותח את הקופסא בה אתם שומרים את הפריטים היקרים ביותר שלכם היא כמובן מחשבה לא נעימה. אבל, אתם בהחלט יכולים לנקוט בכמה צעדים שיאפשרו לכם לצבור ביטחון גבוה יותר באנשי המקצוע בהם אתם בוחרים לביצוע התיקון אותו אתם מבקשים:

  1. קיימו שיחה עם איש המקצוע בטלפון ונסו להבין כבר משיחת הטלפון האם מדובר על משהו שאתם יכולים לסמוך עליו: אנחנו, העובדים בתחום המנעולנות דרך צוות העובדים של מנעול ומפתח מכירים את עולם המנעולנות מקרוב ויודעים כי העולם הזה פשוט מוצף באנשי מקצוע מעולים לצד אנשי מקצוע מנוסים פחות. ההמלצה שלנו היא פשוט לא להתבייש לשאול את בעל המקצוע, כבר בשיחת הטלפון הראשונה האם הוא מבין בתחום עבורו אתם מבקשים סיוע, האם הוא יודע לתת שירות בנושאים הללו. האמינו לנו, שיחה קצרה תעזור לכם, בעזרת הקול שלו, להבין האם מדובר על משהו שאתם מעוניינים לעבוד איתו.
  2. אל תוותרו על הצגת תעודות: לכל מנעולן בתחום המכבד את עצמו יש שורה של תעודות. החל מהתעודות המעידות על כך שמדובר על איש מקצוע שמורשה לעבוד בתחום ועד לתעודות יושר מהמשטרה. כדי שתוכלו לישון טוב בלילה, חשוב שתראו כי מדובר על מי שהניירת שלו מסודרת לפני ולפנים.
  3. כאשר מדובר על פריצה של כספות, ההמלצה היא ללכת לחברות הגדולות: היתרון של החברות הגדולות לעומת העובדים הפרטיים היא שמדובר על מי שיכולים לפקח על העבודה של העובדים שלהם. בניגוד לעובדים פרטיים המשלשלים את הכסף לכיסם, ברגע שהדיון מתקיים עם המנהל של אותו עובד, קל יותר לבוא בדרישות, טענות ובקשות לשיפור השירות במידה וזה לא היה טוב מספיק.

מה ניתן לעשות במידה ורוצים להחליף את מנגנון הנעילה של הכספת

לאורך השנים לקוחות רבים מעוניינים להעביר את הכספת שברשותם שידרוג ולהפוך אותה לכספת שמורה יותר, מוגנת יותר. במידה ואתם מעוניינים להחליף את מנגנון הנעילה של הכספת, קודם כל, דעו כי זה אפשרי וכי רבים עושים זאת כל הזמן, בייחוד כאשר מדובר על כספות קיר. הרי משום שהכספת כבר מותקנת ומחוברת לקיר, באמת הרבה יותר קל פעמים רבות, במקום להחליף את הכספת לחלוטין, פשוט להחליף את מנגנון הנעילה שלה.

ההמלצה היא לפנות, שוב, לאנשי מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליהם. אלו העובדים עם חברות ואירגונים שיכולים לא רק לתת לכם שירות טוב אלא גם ייעוץ וליווי.

עוד משהו מעניין על: קידוד שלט לרכב, פריצת כספות

052-912-8989 דילוג לתוכן