החלפת מנעולים – מנעול ומפתח

 כמה מתסכל להיות נעול מחוץ לבית, לאבד מפתח או להיות אחרי פריצה לבית, כשחייבים לבצע החלפת מנעולים כדי לחזור ולהרגיש ביטחון בבית. הרגשת התסכול הזו, יכולה להתחלף במהירות להרגשה טובה ונעימה, בעזרת החלפת מנעולים אצלנו, בחברת מנעול ומפתח. מומחי מנעולנות מטעמנו יגיעו לטפל במנעול התקול או הבעייתי שלכם, ולהחליף אותו למנעול חדש ובטוח במהירות ובאמינות.

החלפת מנעולים מנעול ו מפתח

מחפשים שירות החלפת מנעולים?

ישנים מקרים רבים בהם אנו זקוקים להחלפת מנעולים. תקלה במנעול, אבדן מפתחות או מעבר דירה, כל אלו מצריכים החלפה של המנעול בבית שלנו. רק באמצעות החלפת מנעול, נוכל להיות בטוחים שהמנעול שלנו תקין ושלא קיימים עותקים נוספים של המפתחות שלנו אצל גורמים זרים. עבור החלפת מנעולים, צריך לאבחן מה נדרש לתקן ואז לבצע – החלפת צילינדר, תיקון דלתות עץ ודלתות כניסה, כל שירות שאתם זקוקים לו בתום המנעולנות נמצא תחת קורת גג אחת אצלנו. אתם רק צריכים להתקשר אלינו, ואנו נבצע את אבחון הבעיה והטיפול בה.

מה זו החלפת צילינדר, ואת מי כדאי להזמין לביצוע עבודה זו?

כשהצילינדר מקולקל, או במקרה של אובדן מפתח או גניבתו, נדרשת החלפת צילינדר. משמעות הדבר הוא החלפה של הגוף המרכזי של הנעילה, שאליו נכנס המפתח. כלומר – זוהי בדיוק המשמעות של החלפת מנעולים. כאשר אתם זקוקים להחלפת צילינדר, חשוב לפנות לאדם אמין ומקצועי. בשל הרגישות של הנושא, הכניסה לבית או לעסק שלכם, וודאו שיש ברשות המנעולן שלכם, אישורים מתאימים מטעם המשטרה ואת המומחיות המתאימה להחלפת צילינדר. במקרים כאלו, של הביטחון האישי, חשוב לא לעגל פינות ולא להתפשר.

תיקון דלתות עץ מנעולן מנעול ומפתח

תיקון דלתות עץ

דלתות עץ הן דלתות שצריך לשמר ולדעת לטפל בתקלות שלהן באופן מקצועי. אם יש לכם דלת עץ, ואתם מחפשים אדם לביצוע תיקון דלתות עץ, חשוב להיעזר במומחה שיבצע את התיקון של הדלת בצורה מותאמת לסוג שלה. במידה ונדרש לבצע החלפת מנעולים, יבצע איש המקצוע את החלפת המנעול במקצועיות ומהירות ובלי לפגוע בדלת העץ. אצלנו, במנעול ומפתח, מבצעים תיקון דלתות עץ, בזמינות של מנעולן 24 שעות ביממה, ובהתחייבות לתיקון מהיר, אמין ומקצועי.

דלתות כניסה

דלת הכניסה לביתכם או לבית העסק שלכם היא בעצם מסך המגן שלכם. לכן החלפת מנעולים, תיקון דלתות בכלל, ותיקון דלתות כניסה בפרט, צריכים להיעשות על ידי אנשים מורשים ומומחים בתחום. בין אם אתם צריכים החלפת מנעול, ובין אם אתם זקוקים לתיקון של מנעול מקולקל, צלצלו למנעול ומפתח ואתם כבר בדרך לפתרון הבעיה. דלת הכניסה שלכם חשובה לכם, ולכן חשובה גם לנו. אנחנו משתמשים בידע ובניסיון שצברנו, כדי שאתם תוכלו לישון בשקט.

גם הזמן שלכם חשוב לנו, אנחנו יודעים עד כמה לא נעים להיתקל במצב של דלת או מנעול מקולקלים, לכן אנו מציעים לכם שירות של עשרים וארבע שעות ביממה, והגעה של איש מקצוע עשרים דקות לאחר הקריאה שלכם.

לסיכום, לא מתפשרים בשום פנים ואופן כשמדובר בדלתות כניסה לבית. פונים לאנשי מקצוע הטובים ביותר – מנעול ומפתח. צרו איתנו קשר ונעמוד לשירותכם לכל בעיה במקצועיות ובאמינות.