פריצת חנות - כל מה שחשוב שתכירו טרם בחירת הפורץ שלכם

לא מעט אנשים כיום נדרשים לשירות פריצת חנות על מנת להתגבר על בעיות צילינדר, איבוד מפתחות או רצון להחליף מנעול מיושן במנעול חדשני בעל רמת אבטחה גבוהה יותר. אם גם אתם נדרשים לשירותי פריצת חנות, רגע לפני שאתם בוחרים מנעולן מקצועי ומיומן שעבר את כל מסלול ההכשרה שלו ומחזיק ברישיון לעסוק בתחום, חשוב שתכירו מספר נקודות חשובות שיבטיחו לכם שירות מהיר, יעיל ומקצועי על ידי פורץ מנעולים מיומן ומנוסה. ראשית, חשוב לדעת כי בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים משמעותיים בכל עולם המנעולנות. אחד השינויים המשמעותיים ביותר בא לידי ביטוי בקצב התחדשות סוגי המנעולים השונים, אפשרויות הפתיחה והנעילה החדשות וכן רמות אבטחה גבוהות במיוחד. רוב השינויים הללו נועדו בכדי לאפשר נוחות שימוש ברמה גבוהה יותר וכמובן בכדי למנוע כמה שיותר פריצות עויינות. כלל השינויים הללו מחייבים אתכם לבחור שירותי פריצת חנות מבעל מקצוע אשר מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה, בקצב התפתחות והתקדמות כל עולם המנעולנות לכל הפחות. שנית, חשוב להדגיש כי שירותי פריצת חנות מחייבים כל מנעולן להחזיק ברישיון לעסוק בתחום. לכן, כדארי לוודא כי נותן שירותי פריצת חנות בו בחרתם, אכן מחזיק באישורים הרלוונטיים המאפשרים לו לעסוק בתחום. מנעול ומפתח ישמחו לעמוד לשירותכם לכל צורך לרבות מתן שירותי פריצת חנות, פריצת משרד, פריצת דירה או פריצת רכב.

פריצת חנות מנעולן מנעול ומפתח

התמודדות עם חנות נעולה שלא נפתחת

לאחר הקדמה קצרה אודות הנקודות החשובות שצויינו מעלה, חשוב שתכירו כמה פרטים חשובים על כל שלבי הליך פריצת חנות. תחילה חשוב להביל בין שלבי פריצת חנות נעולה שמסרבת להיפתח לבין הליך התמודדות עם צילינדר תקול של חנות פתוחה שמסרבת להינעל. התמודדות עם פריצת חנות נעולה מחייבת כל פורץ מנעולים לפתוח בהליך פריצה על מנת לראות את כל חלקי הצילינדר ולנסות להתחקות אחר מקור הבעיה. גם שלב הפריצה מתחלק לשתי שיטות שונות כאשר השיטה הראשונה ידידותית ואינה כוללת פגיעה בצילינדר הקיים, בעוד השיטה השניה אגרסיבית יותר וכוללת קידוחים והרס הצילינדר התקול. חשוב להדגיש כי גם אם פורת המנעולים שלכם יבחר בהליך פריצת חנות בדרך הידידותית ויצליח לשמור על הצילינדר הקיים שלכם, ההמלצה המקצועית היא להחליפו בכל מקרה. הסיבה לכך נובעת מהחשש לתקלות חוזרות בעתיד הקרוב אשר עתידות לעלות לכם הרבה יותר מהחלפתו. לאחר השלמתהליך פריצת חנות הן בשיטה הידידותית והן בשיטה האגרסיבית, מנעולן מקצועי ימשיך מיד לשלב החלפת הצילינדר הקיים.

התמודדות עם חנות נעולה שלא נפתחת מנעולן מנעול ומפתח
התמודדות עם חנות נעולה שלא נפתחת

התמודדות עם חנות פתוחה שלא ננעלת והיכרות עם שלב החלפת הצילינדר

לעומת זאת, הליך התמודדות עם חנות פתוחה שפשוט מסרבת להינעל שונה בתכלית. כאשר הדלת פתוחה, המנעולן שלכם יכול להגיע לכל חלקי הצילינדר בקלות וכך לנסות להתחקות אחר גורם התקלה. איתור נכון ומדוייק של גורם התקלה יאפשר למנעולן מקצועי לשקול האם המצב מחייב החלפת צילינדר או שניתן להתגבר על הבעיה ללא כל חשש לתקלות חוזרות ונשנות בעתיד הקרוב. גם ברוב מקרים אלה, ההמלצה המקצועית היא להחליף את הצילינדר הקיים ולהימנע מהצורך בשירותי פריצת חנות נוספים בתקופה הקרובה. גם באשר להליך החלפת צילינדר ישנן מספר נקודות חשובות שכדאי שתכירו. כפי שציינו מעלה, כיום יש לא מעט סוגים שונים של צילינדרים השונים זה מזה הן באופן הפתיחה והנעילה, והן ברמת האבטחה. מנעול ומפתח מגיעים מצויידים עם מגוון אפשרויות כך שתוכלו לבחור את הצילינדר המתאים ביותר לצרכים שלכם. חשוב להדגיש כי ככל שרמת האבטחה של הצילינדר גבוהה יותר, כך מחירו עולה. גם אופן הפתיחה והנעילה משפיעים על מחיר הצילינדר, כך שתידרשו למצוא את האיזון הנכון בין רמת האבטחה, דרך אופן הפתיחה והנעילה, לבין המחיר אותו אתם מוכנים לשלם. כמו כן חשוב לוודא כי הצילינדר שלכם חדש לחלוטין ומגיע בקופסא סגורה ויעודית הכוללת חמישה מפתחות חלופיים.

כך תימנעו את התקלה הבאה - הדרכים הטובות ביותר לשמור על תקינותו של הצילינדר

לאחר השלמת כל הליך פריצה לחנות והחלפת צילינדר, חשוב לדעת לשמור נכון על הצילינדר הקיים בכדי להימנע ממצבים נוספים בהם תידרשו להזעיק פורץ מנעולים מקצועי. אחת הסיבות השכיחות ביותר בגינן רבים נדרשים לשירות מקצועי של מנעולן היא איבוד מפתחות. במטרה להימנע מכך, מומלץ לקבוע מקום קבוע בו תניחו את המפתח מיד כאשר אתם מסיימים את השימוש בו, הן בכניסה לחנות והן ביציאה ממנה. הקפדה על כך תאפשר לכם לעשות את הפעולה באופן כמעט אוטומטי ותמנע לא מעט אבידות. סיבה נוספת לצורך בשירותי פריצת חנות היא שבר המפתחות בחלקו הפנימי של הצילינדר. במטרה להימנע מכך, חשוב לשים לב לעשות שימוש עדין ככל הניתן במפתחות. בניגוד למקובל לחשוב, המפתחות עדינים במיוחד מה שאומר כי אם תישענו עליהם בעת השימוש, קיים סיכוי בלתי מבוטל שהם פשוט ישברו כאשר חלקם ישאר תקוע בפנים הצילינדר. הסיבה השלישית בשכיחותה לצורך בשירותי פריצת חנות היא מפתחות שלא מסתובבים או אף לא נכנסים לפנים הצילינדר. הסיבה לכך נובעת לרוב משימוש במפתחות מלוכלכים, ולכן חשוב לוודא שהמפתחות שלכם נקיים לחלוטין בעת השימוש בהם. רבים לא מודעים לעובדה כי שימוש במפתחות מלוכלכים פוגעים בתקינותו של הצילינדר עד לכדי בעיות המחייבות שירותי פריצת חנות. לא רק לכלוכים גדולים עתידים לייצר את הבעיה, אלא אף אבק בלבד יכול לגרום ללא מעט תקלות במרוצת השנים. מנעול ומפתח שמחים לעמוד לשירותכם לכל צורך.

עוד משהו מעניין על: פריצת מכוניות, פריצת דלת טרוקה, פורץ מנעולים

052-912-8989 דילוג לתוכן