פריצה לבית

פריצה לבית זה אחד הדברים שאנו הכי חוששים בנוגע לבית שלנו. הבית שלנו כל כך חשוב לנו שאנו כל הזמן מגוננים על הבית שלנו בין עם זה עם מנעולים שונים וחדישים, מצלמות אבטחה ואפילו לייזרים שמפעילים אזעקה.  אך, למרות כל אלו תמיד יהיה פורץ שיצליח לעבור את כל המגננות האלו. אז איך בעצם ניתן למנוע את הפריצה הבאה ולהוריד את הסיכוי שאכן תהיה פריצה ?

מנעולנים רבים ממליצים להחליף את המנעולים הדלת למנעולים חדישים אשר יקשו מאוד על עבודת הפורץ ויגרמו לו בסופו של דבר לוותר. בנוסף לכך, מנעולים אלו יגרמו לפורץ לעשות רעש כך שאתם תוכלו לשמוע הכל ולהזמין משטרה בזמן. אנו ממליצים לכם להקשיב למנעולן שהשכרתם את שרותיו ולהתייעץ איתו בנוגע איזה מנעול לשים בכניסה לבית. אז מה הם האפשרויות שלנו בנוגע למנעולים?

פריצת לבית מנעולן מנעול ומפתח
איך ניתן למנוע את הפריצה לביתנו מנעולן מנעול ומפתח
איך ניתן למנוע את הפריצה לביתנו

איך למנוע את הפריצה לבית הבאה ?

כמו שאמרנו קודם, אי אפשר למנוע ב- 100 אחוז את הפריצה לבית. תוכלו לשאול מנעולן, כל דלת היא ניתנת לפריצה. השאלה היא כמה קשה יהיה לפרוץ אותה. כל מה שעלינו לעשות הוא להקשות כמה שיותר על הפורץ הבא שינסה לפרוץ לביתנו. עלינו להתקין בביתנו את המנעולים שהכי חדישים אשר פריצתם מאוד קשה. בנוסף לכך, ניתן להתקין מצלמות אבטחה אשר גורמים לגורם הפחדה ברוב המקרים ומרתיעים המון אנשים. דבר נוסף שניתן לעשות הוא להציב אזעקה בפתח הבית אשר מתריע על כניסה לבית אם לא מכניסים את הקוד נטרול.

הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות הוא פשוט לבקש מהמנעולן להציב בדלת ביתכם את המנעול הכי טוב שאפשר. כמו שאמרנו לפני כן, מנעול טוב יעכב מאוד את הפורץ וגרום לו או לוותר או לעשות המון רעש שתוכלו לשמוע ולמנוע את המקרה. אנו ממליצים לכם להתייעץ עם המנעולן שבחרתם ולבחור את המנעול הכי טוב בשבילכם כדי למנוע את הפריצה לבית הבאה.

דבר נוסף שעליכם לעשות כדי למנוע את הפריצה לבית הבאה הוא לנעול את הבית. ישנם אנשים רבים אשר יוצאים מהבית לכמה דקות לכל עיסוק זה או אחר ומגלים שפרצו לבית שלהם. לא כל הפריצות מתרחשות בלילה. הן מתרחשות גם ביום כך שהמחשבה של לא יפרצו לי לבית במשך היום צריכה להתפוגג מהמחשבות שלכם. יתרה מזאת, יצאתם מהבית לכמה ימים? נסעתם לחופשה או למשפחה ותעדרו מהבית ? תשאירו אור בבית אשר ימחיש כאילו יש מישהו בבית. זאת ועוד, תבקשו מאחד השכנים לאסוף עבורכם את הדואר. על מנת שיחשבו ששגרת הבית עדין ממשיכה וכאילו יש אנשים בבית.

סוגי מנעולים

מנעול כספת (עליון)- זה מנעול אשר מוצב בראש הדלת. מנעול זה הוא מנעול נוסף למנעול הרגיל ובכך הוא מאפשר נעילה כפולה של הדלת. דבר זה עשוי להקשות ולהאריך את עבודת הפורץ. ישנם המון פורצים אשר רואים שישנה נעילה כפולה ויוותרו מראש על העבודה שעומדת לרשותם.

מנעול רתק- מנעול זה הוא מנעול אשר מרתק ומחבר את הדלת למשקוף. מנעול זה הוא מנעול אשר מסבך מאוד את הפריצה לבית ואף גורם לפריצה להעשות עם המון רעש.

מנעול חשמלי- מנעול זה הוא מנעול אשר פתיחתנו לא נעשית עם הכנסת גורם חיצוני (כמו מפתח) פתיחתנו נעשית באמצעות טביעת אצבע, קרנית העין וכו'. בכדי לפרוץ מנעול זה על הפורץ להתעסק עם המגעים של המנעול דבר אשר עשוי  לסרבל אותו מאוד.

עם איזה מנעולן להתייעץ ?

אם אתם רוצים ייעוץ מקצועי ומנוסה והתקנה של המנעולים בצורה טובה על מנת למנוע פריצה לבית או לבעת העסק שלכם, אם אתם זקיקים לשירות פריצת רכבים או כל שירות אחר של מנעולן רכב, תוכלו לעשות זאת אצלנו במנעול ומפתח. במנעול ומפתח יש את טובי המנעולנים. מנעולנים אשר עושים את עבודתם יום ולילה ומתעסקים במנעולים המון שנים מחייהם כך שאת הניסיון והמקצועיות שיש ברשותם  הם רכשו בעבודה קשה. במנעול ומפתח תוכלו להיות בטוחים שהמנעול שבפתח ביתכם יגן עליכם ככל האפשר. אף אחד לא יכול  

052-912-8989 דילוג לתוכן