מתקן דלתות - מרגישים שדלתות הדירה חייבות טיפול? מתקן דלתות הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם

לא מעט אנשים כיון נדרשים לסיועו של מתקן דלתות מקצועי להתמודדות עם שלל בעיות. אם גם דלתות דירתכם אינם נפתחות וננעלות בקלות כמו בעבר, מתקן דלתות מקצועי הוא התשובה עבורכם. רבים הנדרשים לסיועו של מתקן דלתות או מנעולן מקצועי, בוחרים את אנשי המקצוע שלהם באופן שרירותי ללא כל בדיקה אודות רמת מקצועיותו. אך חשוב להדגיש כי בניגוד לדעתם של רבים, מקצועיותו של מתקן דלתות חיונית לתיקון מוצלח שיחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות. רבים שבוחרים ללא כל בדיקה את מתקן הדלתות הראשון שהם הצליחו לאתר, נאלצים להתמודד עם חוסר הצלחה לטפל בבעיה במקרה הטוב או עם פגיעות רבות ותקלות חוזרות בדלת במקרה הפחות טוב. אז איך בוחרים נכון איש מקצוע בתחום בו רמת ההבנה שלכם שואפת לאפס? ישנה שיטה פשוטה שתבטיח כי מתקן הדלתות שתבחרו יהיה מקצועי ואמין כך שעבודתו תחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות. כל שאתם נדרשים לעשות זה לבדוק האם מנעולן או מתקן דלתות בו אתם מתעניינים מחזיק ברישיון תקף לעסוק בתחום.

מתקן דלתות

מחפשים מנעולן מקצועי אך לא מבינים דבר וחצי דבר בתחום? כך תצליחו לבחור את המנעולן הנכון!

אנשים רבים לא מודעים לעובדה שכל מנעולן מקצועי חייב לעבור מסלול הכשרה ארוך ומקיף המקנה לו את כל הידע והכלים להתגבר על כל בעיה. לאחר תום מסלון ההכשרה בהצלחה, כל מנעולן מקבל רישיון תקף לעסוק בתחום ורק לאחר מכן הוא רשאי להציע את שירותיו עבור הציבור. חברת מנעול ומפתח מספקת עבור כל לקוחותיה אך ורק אנשי מקצוע שעברו מסלול הכשרה מלא ומחזיקים ברישיון לעסוק בתחום. אך גם אם אתם רוצים לבחור את המנעולן שלכם באופן פרטי, אתם פוט צריכים לוודא שיש לו רישיון תקף לעסוק בתחום. הרישיון התקף מעיד על כך שהוא עבר בהצלחה מסלול הכשרה מלא כך שהוא ידע להתגבר על כל בעיה. אך גם אם המנעולן שבחרתם לא הצליח להתגבר על הבעיה ואף גרם לנזק כלשהו לדלת דירתכם במהלך ניסיונותיו להשלים את התיקון, חשוב לדעת שהוא אחראי לתקן את שהרס או לכל הפחות לשלם תמורת התיקון. רבים שלא מודעים לכך נאלצים לשלם מכיסם לא מעט כסף עבור תיקוני פגיעות של מנעולן חובב. מנעול ומפתח מספקת עבור כל לקוחותיה את המנעולנים המקצועיים ביותר שיודעים להתגבר על כל בעיה. אז רגע לפני שאתם מזמינים מתקן דלתות מקצועי, חשוב שתכירו גם מספר דגשים חשובים אודות שיטות העבודה בעזרתן מנעולן מקצועי מצליח להתגבר על כל בעיה.

מתקן דלתות מומחה
מתקן דלתות מומחה

משתמשים במפתחות מלוכלכים? ייתכן שזו הסיבה לתקלות בצילינדר שלכם!

התקלות השכיחות ביותר שמצריכות רבים להזעיק שירותי החלפת דלתות, תיקון דלתות הזזה או פריצת מנעולים הן התמודדות עם דלת פתוחה שלא ננעלת או גרוע מכך, התמודדות עם דלת נעולה שלא נפתחת. הגורמים המרכזיים לתקלות אלה הם בעיקר הצטברות של לכלוכים רבים בפנים הצילינדר כתוצאה של שימוש במפתחות מלוכלכים או שימוש אגרסיבי במפתח שגורם לשבירתו. כך או כך, התמודדות עם המצבים הללו תחייב אתכם להיעזר בסיוע מקצועי של מתקן דלתות מקצועי. מתקן דלתות שעבר את כל מסלול הכשרתו ומגיע מצויד עם כל הידע והכלים המקצועיים להתמודדות עם דלת פתוחה שלא ננעלת, ידע לבחון את הצילינדר מכלל צדדיו ולזהות את מקור הבעיה. העובדה שהדלת פתוחה וישנה אפשרות לראות את כל חלקי הצילינדר מהווה יתרון משמעותי על פני האפשרות השנייה שנחשבת מורכבת יותר. זיהוי מדויק של מתקן דלתות מקצועי יאפשר לו להתגבר על הבעיה ולעיתים אף ללא פגיעה בתקינותו של הצילינדר. אך חשוב להדגיש שגם אם המנעולן שלכם הצליח להתגבר על הבעיה והצילינדר הקיים נשאר תקין, ההמלצה המקצועית של מנעול ומפתח היא להחליף אותו בכל מקרה מכמה טעמים. ראשית, קיים סיכוי לא מבוטל שצילינדר ישן שכבר הספיק לייצר תקלה גדולה ומשמעותית, ימשיך לייצר עוד תקלות רבות בתדירות גבוהה ושנית, כיום יש מבחר עשיר של צילינדרים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד. מעבר לכך הצילינדרים החדשנים נחשבים עמידים יותר ולכן מומלץ להחליף את הישנים שכבר התחילו לעשות בעיות. 

הכירו את שיטות הפריצה השונות וההבדלים המשמעותיים בין כל דגמי המנעולים הקיימים כיום

לעומת זאת, מתקן דלתות המתמודד עם דלת נעולה שלא נפתחת, חייב להתחיל בהליך הפריצה. הליך הפריצה נעשה בשתי שיטות אפשרויות, האחת ידידותית ועדינה שאינה כוללת את הרס הצילינדר הקיים בעוד השנייה אגרסיבית יותר בשילוב קידוחים והרס הצילינדר הקיים. רוב המנעולנים בוחרים בשיטה השנייה שנחשבת מהירה, יעילה ובטוחה יותר. נוסף לכך, בעקבות ההמלצה המקצועית להחליף את הצילינדר הישן גם אך הוא נשאר בתקינותו, אין כל סיבה לנסות ולשמור על תקינות הצילינדר הישן. חברת מנעול ומפתח מספקת לכל לקוחותיה מתקן דלתות, שירותי החלפת דלתות, תיקון דלתות הזזה, תיקון תיבות דואר וכן תיקון כספות ביתיות. מיד לאחר תום שלבי הפריצה, אתם נדרשים לבחור מנעול חדש לדלת הדירה. בעקבות השינויים והשיפורים הרבים בעולם המנעולנות מהשנים האחרונות, חשוב שתכירו את כל ההבדלים המשמעותיים ביותר בין דגמי המנעולים השונים. ההבדלים המשמעותיים מסתכמים בהבדלים ברמות האבטחה וכמובן באפשרויות הפתיחה והנעילה. ישנם מנעולים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד שמאתגרים את המנעולנים המקצועיים ביותר ולעומתם ישנם אחרים עם רמות אבטחה בסיסיות. ישנם גם מנעולים הנפתחים וננעלים באמצעות קוד קבוע, טביעת אצבע, חיישנים או אפליקציה ייעודית ולעומתם ישנם אחרים שנפתחים וננעלים בעזרת מפתחות בלבד. חברת מנעול ומפתח מספקת עבור לקוחותיה את כלל האפשרויות.

עוד משהו מעניין על: התקנת דלתות, החלפת דלתות, מתקין דלתות

052-912-8989 דילוג לתוכן