מפתח שבור זה לא סוף העולם – כך תפעלו נכון

כל אחד מאיתנו משתמש במפתח של הבית או הרכב כמעט בכל יום, ועליכם להבין כי עם הזמן המפתח עשוי להישחק. יכולות להיות מגוון רחב של סיבות שיביאו את המפתח למצב של שחיקה, אך לעיתים זה עלול לקרות הרבה יותר מהר ממה שנדמה לכם. המצב הגרוע ביותר הוא מצב שבו אתם צריכים להתמודד עם מפתח שבור בתוך המנעול של הדלת.

מצד אחד גם אם יש לכם מפתח אחר אתם לא תוכלו לפתוח את הדלת, ומצד שני אתם יכולים להיות חסרי אונים. כמובן שאתם לא צריכים להיכנס לפאניקה כי יש לכם מה לעשות בנידון, כך שתוכלו להחזיר את הגלגל לאחור – ולאפשר לכם להגיע למצב שבו אתם פותחים וסוגרים את הבית או הרכב שלכם בקלות.

אנו בחברת מנעול ומפתח מתמודדים מידיי יום עם עשרות רבות של מקרים של מפתח שבור, ולכן אנו נוכל להסביר לכם בדיוק כיצד לפעול. כך שאתם מהצד שלכם תוכלו לדעת שעשיתם כל מאמץ על מנת להחזיר את המצב לקדמותו, דבר שאולי נראה לכם כרגע כמו דמיון מופרע.

מפתח שבור מנעולן מנעול ומפתח

תנסו להוציא את המפתח – עשו זאת בעדינות

כאשר אתם מתמודדים עם מצב של מפתח שבור בתוך המנעול, אתם צריכים לנסות להוציא את החלק של המפתח שנשאר בתוך המנעול. חשוב לציין שאתם חייבים לעשות זאת בעדינות ובזהירות על מנת לא לפגוע במנעול, אם אתם מסתבכים – פשוט אל תבצעו את הפעולה הזאת.

במקרה שבו תצליחו להוציא את החלק של המפתח שנתקע בתוך המנעול, אתם תוכלו בעזרת המפתח הנוסף לפתוח את המנעול. כל זאת בתנאי שאתם מוודאים שלא קיימים עוד חלקים של המפתח בתוך המנעול, כי אם תכניסו המפתח הנוסף במצב כזה – אתם יכולים רק להחמיר את המצב. זה הפתרון הפשוט ביותר שעומד לרשותכם, ואתם תוכלו לעשות את זה חסכתם לעצמכם את הצורך להזעיק איש מקצוע שיסייע לכם.

הזעיקו מנעולן מנעולן מנעול ומפתח
הזעיקו מנעולן

לא הצלחת להוציא את המפתח? הזעיקו מנעולן

במקרה שבו ניסיתם להוציא את החלק של המפתח שבור שנשאר בתוך המנעול, אך לא הצלחתם לסיים את המשימה בהצלחה – מוטב שתזעיקו מנעולן. המנעולן הוא איש המצקוע שיוכל לפתור את הבעיה בתוך זמן קצר, ולאפשר לכם לחזור לשגרה במהירות האפשרית. היתרון של המנעולן זה שהוא מגיע עם הידע והכלים הנדרשים על מנת לבצע את הפעולה.

צריכים למצוא את המנעולן המושלם עבורכם? חברת מנעול ומפתח תעמיד לרשותכם מנעולים מנוסים שמתמודדים מידיי יום עם מצב שבו מפתח שבור תקוע בתוך המנעול של הדלת. לא משנה אם מדובר על דלת כניסה לבית או על דלת של רכב, אנו בחברת מנעול ומפתח נשדך לכם את המנעולן המתאים.

כך תוכלו להימנע ממצב שבו המפתח נשבר בתוך המנעול

יכולות להיות מגוון של סיבות שבגללן אתם נאלצים להתמודד עם מצב של מפתח שבור בתוך המנעול. אך אתם גם יכולים לנקוט מספר פעולות שימנעו את המצב הזה, בטח אם כבר פעם אחת המפתח נשבר לכם בתוך המנעול – לא תרצו שזה יקרה בשנית.

  • תוודאו שאתם רוכשים מפתחות מקוריים ואיכותיים, כאלה שיכולים להחזיק מעמד לאורך זמן רב במיוחד.
  • הכניסו את המפתח בזהירות כאשר אתם פותחים את הדלת, הימנעו מלבצע פעולות שעלולות להיות חדות.
  • המפתח לא מסתובב? אל תנסו לסובב אותו בכוח זה רק עלול לקרב אתכם למצב שבו הוא יתקע בתוך המנעול.
  • אתם יודעים שהמנעול שלכם עושה בעיות? הזעיק איש מקצוע בדחיפות, אנו בחברת מנעול ומפתח כאן תמיד לשירותכם.

 

052-912-8989 דילוג לתוכן