מנעול תליה

מנעולי תליה הם אותם מנעולים המאפשרים לנו לסגור פריטים שונים אישיים, שערים, אופניים ועוד מיני רבים וכך לשמור על הפרטיות וביטחוננו האישי. הם יכולים להיות במספר רב של גדלים, חלקם קטנים המיועדים לסגירת מזוודות ותיקים, סגירת לוקרים, מגירות וכו'. וחלקם יהיו מנעולי תליה גדולים ומאסיביים המיועדים לסגירת שערים, חניונים, אופנועים, אופניים ואפילו לצורך קשירת חפצים אישיים עם שרשרת. מנעול תליה יכול להיפתח ולהיסגר באמצעות מנעול קומבינציה, שהוא צירוף של מספרים או על ידי מפתחות אישיים. בסופו של דבר לכל מנעולי התליה יש מטרה אחת ברורה – לאפשר לנו לנעול כל דבר שנחפוץ בצורה בטוחה.

מנעול תליה מנעולן מנעול ומפתח

תקלות נפוצות במנעולי תליה

עם כל היתרונות הרבים שיש במנעולי תליה, ישנן תקלות רבות שיכולות להיות במנעולים אלה, כגון אובדן או גניבת מפתחות, מפתח שאינו פותח את המנעול, עצמים זרים שחדרו לחור המפתח, שכחת קוד סודי במנעולי קומבינציה  ועוד מגוון תקלות שונות. מובן שאם מדובר במנעול תליה  פשוט וקטן ניתן לפתוח אותו באמצעו פטיש, אך כאשר מדובר על מנעול מאסיבי וגדול, כזה שמשמש שלטובת קשירת אופנועים או שערים, יהיה עליכם להיעזר במנעולן מקצועי המתמחה בפריצת מנעול תלייה. במידה ופרצתם את המנעול לבד או על ידי מנעולן מקצועי, תוכלו לבצע החלפת המנעול ופשוט להתחדש במנעול מתקדם וחזק יותר.

מקרים בהם יש צורך בהתקנת מנעול תליה

למרות שאנו מכירים את מנעולי התליה הפשוטים, חשוב לדעת כי ישנם מנעולי תליה מסיביים המיועדים לסגירת שערים, מחסנים, דלתות של מפעלים וכו'. במקרה זה, יש צורך בהתקנת מנעול תליה, משום שהוא מכיל ברזל המחבר בין שתי כנפי השער או הדלת ואז מחדירים את המנעול וכך סוגרים את השער. התקנה זו חייבת להיעשות בצורה מקצועית, או על ידי מנעולן שהוא גם רתך שיוכל להתקין את בית המנעול וכמובן לספק לכם מנעול חדש, חזק ומקצועי לצורך סגירה מיטבית של השער. בתום העבודה תוכלו לקבל אחריות מלאה על המנעול ועל ההתקנה, כאשר ההמלצה היא לבחור במנעול איכותי של מותג מוכר וידוע.

להיעזר בבעלי מקצוע מיומנים להתקנת המנעול או לפריצה

התקנה ופריצת מנעול תליה הם לא עניין של מה בכך ודורשים יד מקצועית שתוכל לסייע לכם לשמור על ביטחונכם האישי ובכלל לבצע בחירה נכונה. חברת "מנעול ומפתח" מציעה צוות מנעולנים מומחה בתחומו המספק שירות בפריסה ארצית. כלל המנעולנים הנם מורשים ומוסמכים מטעם משטרת ישראל וגופים רשמיים נוספים.

052-912-8989 דילוג לתוכן