מנעול שרשרת

מנעולים הם אחד המוצרים היעילים ביותר לשמירה על חפצים אישיים ולאפשר לנו שקט נפשי ולדעת כי הדברים היקרים לנו מכל נעולים ואינם חשופים לפורצים או לחטטנים. ישנם סוגים שונים של מנעולים בשוק, כאשר לכל אחד מהם ייעוד משלו, לדוגמה מנעול צילינדר מתאים לדלת הכניסה לבית, מנעול תלייה מתאים לנעילת ארונות ומנעול שרשרת מתאים לקשירת אופנועים, אופניים, שערים ועוד. ניתן לומר כי מנעול השרשרת הוא הפופולרי ביותר ומאפשר שימוש גמיש יותר לקשירת מגוון רב של פריטים. ישנם סוגים של מנעולי שרשרת אשר מגיעים על מנעול אינטגראלי מובנה, וישנם מנעולי שרשרת המכילים רק שרשרת שאותה יש לסגור על ידי מנעול תליה.

מנעול חשמלי ‏‏מנעול ו מפתח

מגוון סוגי מנעולים, נותר לכם רק לבחור

את מנעול השרשרת ניתן למצוא בגוון רב של אופציות נעילה, חלקם יהיו עם נעילת שרשרת נעילת קומבינציה (צירוף של קוד), מנעולים אלקטרוניים ועוד מיני רבים. היתרון הבולט במנעולי שרשרת הוא שניתן קלות רבה לחבר שרשרת בכל אורך, וכך לנעול פריטים גדולים או כמה פריטים יחד. לדוגמה, ניתן לקשור אופניים ואופנועים, מסעדות יכולות לקשור כסאות ושולחנות, אפשרות קשירת שערים, חניות פרטיות מחסומים, גדרות ועוד מגוון רב של פריטים אחרים כבדים או קלים. כמו כן, ניתן למצוא מנעולי שרשרת המחוברים באמצעות מנעול רתק, שהוא למעשה מגן פלדה המגן על מנעול התלייה ומקשה את פריצת המנעול.

שירותים הניתנים למנעול שרשרת על ידי מנעולנים

שירותי התקנה

ניתן להתקין מנעולי שרשרת על ידי מנעולן מקצועי אשר יוכל לקבע את השרשרת לקיר או לרצפה כדי שהיא תהיה תפוסה היטב. כמו כן, ניתן להתקין מנעולי רתק שיגנו על מנעול התלייה ויהיו מחוברים לשרשרת.

שירותי פריצה

לא פעם מפתחות המנעול הולכים לאיבוד או נגנבים, ואין מפתחות רזרביים, או שבכלל המנעול עצמו נשבר או נשחק, ואז יש צורך לפרוץ את המנעול בבטחה על ידי פורץ מנעולים מוסמך ומקצועי.

ייעוץ לבחירת מנעול שרשרת

ניתן לקבל ייעוץ לגבי בחירת השרשרת על ידי מנעולן מומחה. פעמים רבות מדובר על קשירת פריטים כבדים או יקרים, ואז יש צורך לבחור מנעול חזק ומאסיבי המתאים לאופי הקשירה.

תיקון מנעול שרשרת

אצל מנעולן ניתן לקבל גם שירות תיקון למנעול זה, בעיקר אם מדובר על תקלה קטנה במנעול יקר יחסית.

חברת מנעול ומפתח מציעה מגוון שירותים עבור מנעול שרשרת. לרשותכם צוות מנעולנים מקצועי ואדיב הזמין להעניק לכם מגוון שירותים מקצועיים כדי שתוכלו לישון בשקט.

עוד משהו מעניין על: מנעול לדלת כניסה, מנעול לדלת הזזה, התקנת מנעולים

052-912-8989 דילוג לתוכן