מנעול קומבינציה

ישנם סוגים שונים של מנעולים איתם אנו מבצעים שימושים שונים ביום יום, חלקם לצורך קשירת האופניים, חלקם לסגירת מגירה, כספת תיקים וכו'. מנעול קומבינציה הוא המוכר ביותר לצרכים אלה, והוא נקרא גם מנעול צירופים או מנעול הנפתח רק באמצעות הקשת או סיבוב החוגה (דסקית) ויצירת קוד. בעצם ישנו רצף של מספרים, שרק מי שיודע אותם יוכל לפתוח את המנעול או הדלת. רצף המספרים המדובר יכול להיות כמעין חוגה מסתובבת המחוברת למספר דיסקים, שהם לרוב מנעולי התלייה או מנעולי השרשרת שאנו מכירים.

מנעול קומבינציה מנעולן מנעול ומפתח

כיצד עובד מנעול קומבינציה?

הרעיון שעומד מאחור מנעול זה הוא פשוט – המספרים הם אלה שמייצגים את המיקום של הפינים בתוך המנעול, כאשר הפינים יהיו משוחררים המנעול יפתח. כמובן שיש רק אפשרות כזאת בכל מנעול, ולכן רק קוד אחד מדיוק יוכל לפתוח את המנעול. מנעול זה הוא פתרון נהדר עבור אנשים רבים, הרי הוא לא מצריך לסחוב מפתחות, גם במקרה של אובדן או גניבת מפתחות דין ניתן יהיה לפתוח את המנעול, זאת כמובן בתקווה שלא תשכחו את הקוד. את מנעולים אלה נוכל לראות בחדרי כושר, לוקרים, מגירות, תיקים, מזוודות וכו'.

שירותים הניתנים על ידי מנעולן למנעול קומבינציה

שירות פריצת מנעולי קומבינציה – עם כל הנוחות של מנעול קומבינציה, עדין ישנם מקרים שאנשים שוכחים את הקוד האישי שלהם או שנעלו משהו עם המנעול כמו מגירה או כספת והניחו אותם אי שם, ופתאום לאחר כמה שנים הם מעוניינים לפתוח את המנעול. כמובן שיש מקרים של תקלות, אם למשל חדרו עצמים לתך המנעול ולא ניתן לפתוח אותו. במקרה זה מנעולן מקצועי יוכל בקלות לפרוץ את המנעול.

החלפת מנעול קומבינציה – אצל מנעולן תוכלו לקבל גם שירות החלפת המנעול, זאת כמובן אם מדובר על מנעול יקר במיוחד או מנעול חשוב, שאז ניתן להחליפו בצורה מקצועית על ידי מנעולן מומחה. כמו כן, ניתן לקבל גם שירות תיקון מנעולי קומבינציה במידה ומדובר במנעול יקר שהוא יחסית חדש, שאז אין למהר לרכוש חדש ולהיכנס להוצאה כספית.

התקנת מנעול קומבינציה – אצל מנעולן מקצועי תוכלו לקבל גם שירות של התקנת המנעול, זאת כמובן שמדובר על מנעולי קומבינציה מורכבים הדורשים התקנה מקצועית, כמו גם תדרוך הלקוח כיצד לתפעל את המנעול. בכל מקרה, כאשר מזמינים מנעולן יש לוודא כי הוא מכיר היטב את סוגי מנעולים אלה והוא בעל הסמכה בתחום כדי שתוכלו לקבל שירות מקצועי.

עוד משהו מעניין על: מנעול לוקר, מנעול מרתוק, התקנת מנעולים לדלת

052-912-8989 דילוג לתוכן