מנעול קוד

ישנם סוגים שונים של מנעולים בשוק בהם אנו מבצעים שימוש בשגרת היום יום, כאשר לכל מנעול יש תפקיד משלו ומשמש למטרות שונות. חלק מהנעולים יפתחו ויסגרו על ידי מפתח, חלקם על ידי קוד, חלקם על ידי צירוף מספרים, טביעת אצבע, מנגנון אלקטרוני ועוד מגוון שכלולים מתקדמים בתחום. מנעול קוד, הוא אחד המנעולים הפופולריים והמתקדמים בשוק, וניתן להבין למה. מדובר במנעול עם קוד המאפשר לנו להיפטר מהמפתחות, ופשוט לזכור קוד קצר וכך לפתוח את הדלת, המנעול, השער וכל דבר שנרצה לסגור. אם כך, מדובר בפתרון נהדר המתאים כמעט לכל סוגי הדלתות, הכספות, הלוקים, השערים, הארונות, המגירות, הוויטרינות וכו'.

מנעול קוד מנעולן מנעול ומפתח

מהו מנעול קוד ומה כל כך מיוחד בו?

מנעול קוד הוא בעצם מנעול המורכב מרצף של מספרים אותם עלינו לזכור בעל פה כדי לפתוח ולסגור את המנעול. הרצף של המספרים יהיו מוזן באמצעות חוגה מסתובבת, כאשר היא מחוברת לכמה דיסקים מחורצים ומסתובבים. המנעול עצמו מאפשר כניסה של זיז משונן בכל לחיצה, כאשר רק רצף המספרים הספציפי של אותו מנעול מתאים לדיסקים המסתובבים. כאשר החריצים הנמצאים על גבי הדיסקים מתאימים לשיניים של הזיז המנעול יפתח. כאשר נקיש רצף מספרים שאינו מתאים לזיז, המנעול לא יפתח.

כיצד עובד מנעול קוד?

ישנם סוגים שונים של מנעולים, חלקם פשוטים הניתנים לפריצה מהירה, הרי אם המנעול אינו איכותי, חלקיו הפנימיים לא יהיו אחידים ויש סיכוי שהמנעול יפתח גם ללא הקשת רצף המספרים הנכון. מובן שיש מנעולי קוד איכותיים וחזקים אשר מורכבים בטכנולוגיה חכמה ומתקדמת יותר מאלה הפשוטים שאנו מכירים ורואים בחדרי הכושר, ולכן אם מדובר על מנעול שחייב לסגור בצורה חזקה שער או מקום מסוים, חשוב לבחור במנעול איכותי ומקצועי של חברה מוכרת.

מגוון סוגי מנעול קוד לבחירה

כיום ניתן למצוא מגוון רב של סוגי מנעולים, חלקם יהיו של חברות אמינות ומוכרות וחלקם של חברות פחות מוכרות. המותגים המובילים בתחום מנעולי הקוד הן חברות מולטי-לוק, רב בריח וחברת ייל. כמובן שיש עוד כמה חברות מוכרות, אך הם נחשבים לטובים ביותר בישראל ובעולם. בכל מקרה, תמיד תוכלו להתייעץ עם מנעולן המכיר היטב את כל סוגי המנעולים שיוכל להתאים למענכם את המנעול הטוב ביותר, כזה שמתאים לאופי השימוש בו.

052-912-8989 דילוג לתוכן