מנעול עליון

מנעול עליון משמש כמנעול ביטחון, אותו מתקינים בחלק העליון של הדלת בנוסף למנעול והצילינדר הרגילים. תפקידו להעניק לנו הגנה נוספת לדלת הבית ולהקשות על פורצים, הרי במידה ומותקן מנעול אחד, הם יוכלו לפרוץ אותו וכך לפתוח את הדלת, אך כאשר מותן מנעול נוסף, עליהם לפרוץ שני מנעולים, ואז "עבודת" הפריצה נעשית מסובכת יותר. ברוב המקרים הפורצים יוותרו על העבודה הקשה ויפנו לדלת הבאה. בקיצור, מנעול כזה לדלת מאפשר לכם לקבל יותר ביטחון וגם להרתיע פורצים מלפרוץ את דלת ביתכם.

מנעול עליון מנעולן מנעול ומפתח

מהו מנעול עליון?

כפי שאמרנו, מנעול עליון משמש להגנה נוספת על דלת הבית והוא לרוב יכיל שלושה בריחים הננעצים במשקוף הדלת בעת הנעילה שלו. בעצם על ידי מנעול זה הדלת תהיה מוגנת מכל צד ותקבל חיזוק משמעותי. חשוב לציין כי המנעול הזה הינו הרבה יותר קשה לפריצה, משום שהוא בעל מנגנון פנימי שאינו מאפשר קידוח, כך שלא ניתן לפרוץ אותו על ידי מקדחה כפי שלרוב ניתן במנעולים פשוטים ורגילים. המפתח של המנעול יהיה שונה מהמפתח של מנעול רגיל, הוא יהיה מאסיבי וארוך יותר ובקצה שלו פינים בולטים, משום שיש לו מנגנון פנימי שקשה להגיע אליו ללא מפתח כדי לשמור על בטיחותו.

התקנה מקצועית על ידי מנעולן מומחה

התקנת מנעול עליון לדלת חייבת להיעזר  רק על ידי מנעולן המומחה בהתקנת מנעול מסוג זה, משום שהתקנתו היא מורכבת יותר ביחס למנעול רגיל. כיום ישנם סוגים שונים של מנעולים שכאלה ממיטב המותגים המובילים בשוק כגון של חברת רב בריח, מולטי-לוק, ייל ומותגים נוספים. מנעולן מקצועי יוכל להתקין את המנעול בצורה מקצועית הכוללת גם קידוח במשקוף בכדי להכניס את הפינים בצורה בטוחה. חשוב לציין כי הרכבה עצמאית או על ידי חובבן יכולה להסתיים בנזקים חומרים לדלת ולמשקוף, ולכן חשוב שלא לנסות לבד, אלא להיעזר במנעולן מקצועי המכיר היטב את צורת ההתקנה של המנעול.

שירותים למנעול עליון הניתנים על ידי חברתנו:

חברת מנעול ומפתח מספקת מגוון שירותים עבור מנעולים מסוגים שונים ובין היתר גם למנעולים אלה. לרשותכם שירות התקנת המנעול מתבצעת בצורה מקצועית על ידי קידוח והרכבה על פי הוראות היצרן. כמו כן, חברתנו מספקת שירותי פריצה למנעול עליון במקרה של תקלה, אובדן או גניבת מפתחות או מקרי חירום. כל השירותים ניתנים בשקיפות מלאה מול הלקוח, במקצועיות רבה וניתנת אחריות מלאה על המנעול וההתקנה.

052-912-8989 דילוג לתוכן