מנעול מרתוק

מנעול מרתוק נחשב כיום לאחד המנעולים החזקים והחכמים המקשים את פריצת הדלת. בעידן בו כל אחד חושש לדלת ביתו ומעוניין לדעת כי הדלת סגורה היטב כאשר הוא לא בבית או בשעת לילה מאוחרת, מנעול שכזה יכול להוות אלטרנטיבה בטוחה ולאפשר לכל אחד מכם לקבל שקט וביטחון. שמו של המנעול נקרא כך משום שהוא מרתך את הדלת אל המשקוף בצורה חזקה במיוחד ואינו מאפשר פריצה מהירה של הדלת, אם בכלל. הוא  מכיל בריח מסתובב הנראה כמעין עוגן ובו צילינדר חזק במיוחד הנועל את הדלת בצורה חזקה. את המנעול ניתן להתקין על דלתות הכניסה לבית כמנעול משלים וחזק, על חלונות, ויטרינות, תריסים, סורגים ועוד.

מנעול מרתוק מנעולן מנעול ומפתח

המנעול אומנם יקר, אבל שווה כל שקל

מנעול מרתוק נחשב למנעול יקר יחסית לשאר המנעולים המשלימים והרגילים, משום הוא בעל תכונות אופי ייחודיות ועשוי מפלדה חזקה במיוחד. למרות המחיר הגבוהה שלו, מנעולנים רבים ימליצו ללקוחותיהם להתקין אותם, בעיקר אם מדובר על שכונה מסוימת שיש בה גל פריצה באזור או למי שמעוניין למגן את דלת ביתו במנעול איכותי וחזק. גם ההתקנה של המנעול אינה זולה, משום שנדרשת עבודה רבה כדי להתקין אותו צורה מקצועית, לכן חשוב מאוד לבחור במנעולן מקצועי המכיר היטב את שיטת העבודה ויוכל להרכיב לכם את המנעול בצורה מקצועית ועל פי דרישות היצרן.

התקנת המנעול רק על ידי בעלי מקצוע מומחים

לא כל מנעולן מומחה בהתקנת מנעול מרתוק, ולכן אם ברצונכם להתקין מנעול שזה יהיה עליכם לחפש מנעולן המתמחה בהתקנת מנעול כזה. טרם בחירת בעל המקצוע יש לוודא כי הוא בעל הסמכה לעסוק בתחום, אם הוא בעל ניסיון בהתקנת מנעולי מרתוק והאם הוא מחזיק ברישיון לעסוק בתחום. בחינת אופציות אלה יובילו אתכם לבחירה הנכונה וכמובן הבטוחה ביותר עבורכם.

חברת מנעול ומפתח מתמחה בהקנה, פריצה ותיקון כל סוגי המנעולים הקיימים בשוק, ובין היתר גם בהתקנת מנעול מרתוק. צוות מנעולנים של החברה עובד בפריסה ארצית וישמח להעניק למענכם שירות מקצועי ואדיב, כדי שתוכלו לישון בשקט. בתום השירות תקבלו אחריות מלאה על המנעול וגם על ההתקנה. רק לידע כללי, היצרן של מנעול מרתוק מעניק אחריות של עד שלוש שנים כנגד פריצות כאשר מנעול זה מותקן בביתכם.

עוד משהו מעניין על: מנעול קומבינציה, מנעול לדלת פנים, התקנת מנעולים

052-912-8989 דילוג לתוכן