מנעול מזוודה

כולנו מכירים את התחושה הלא נעימה כאשר המזוודה נפתחת בבטן המטוס או על המסוע, ואז חפצים יכולים להישפך ממנה, או כאשר מחטטים לנו במזוודות אנשים זרים. בדיוק בשביל זה, קיים מנעול מזוודה המאפשר לנו לשמור על פרטיות וכך למנוע פריצה למזוודה. המנעולים אותם מספקים יצרני המזוודות לרוב יהיו פשוטים ולא איכותיים במיוחד, הם יכולים להיות עם פתיחה וסגירה על ידי מפתח או על ידי מנעול קומבינציה, שהוא למעשה פתיחה וסגירה על ידי רצף של מספרים. כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של מנעולני מזוודה שהם הרבה יותר איכותיים וחזקים, אותם ניתן לרכוש בחנויות שונות בכל רחבי הארץ.

מנעול מזוודה מנעולן מנעול ומפתח

האם מותר לנעול מזוודות שעולות למטוס?

עניין נעילת המזוודות עולה בכל פעם שאנו אורזים את חפצנו ונוסעים לחופשה לחו"ל. בעבר נעילת מזוודות הייתה אסורה מטעם נתב"ג, ואף אנשים שנעלו את המזוודות על ידי מנעול מזוודה נדרשו להסיר את המנעול טרם שליחת המזוודה את בטן המטוס. אך בשנים האחרונות יצא חוק חדש המאפשר לכולם לנעול את המזוודות במנעולים מיוחדים העומדים בתקן TSA, המותרים לשימוש בכל העולם. הסיבה שמנעולים אלה מותרים לשימוש בכל העולם, היא משום שלחברות התעופה יש מפתח מאסטר שלהם, כך שבמידת הצורך הם יוכלו לפתוח את מנעול המזוודה, לבדוק את תכולת המזוודה ולנעול אותה חזרה.

טיפים לרכישת מנעול מזוודה איכותי

טרם קניית המזוודה, יש לבדק כי קיים מחזיק בטיחותי ואיכותי למנעול. לרוב המחזיק יהיה על הרוכסן אך אם הוא ייתלש לא תוכלו לסגור את המזוודה, ולכן יש לבדוק זאת מראש.

סוג מנעול מזוודה  – העדיפו לרכוש מנעול צירופים, שהוא מנעול קומבינציה הנפתח בעזרת רצף של קוד המסתובב על דסקיות, וכאשר מקישים את הקוד הנכון המזוודה נפתחת.

העדיפו לרכוש מנעול קומבינציה ראשי, ומנעולים נוספים שיהיו מותקנים בצדדים. כמו כן, יש לוודא כי כל הרוכסנים של המזוודה נעולים היטב.

הקפידו שמנעול הקומבינציה יכיל ארבעה מספרים ויותר. ישנם מנעולים המכילים רצף של שלושה מספרים, שהוא קל יותר לפריצה. כמובן שהקפידו לא להשאיר את הקוד רשום על פתק ליד המנעול.

רכשו מנעול מזוודה מחברה מוכרת – חשוב לרכוש מנעול איכותי מחברה מוכרת ולא מנעול של כמה שקלים שעלול להישבר בקלות. זכרו כי המנעול יכול להיתפס במנעולים אחרים או בפריטים חדים במסוע או בבטן המטוס ופשוט להיתלש מהמקום, ולכן הקפידו לבחור מנעול איכותי של מותג מוכר ומוביל בתחום.

עוד משהו מעניין על: מנעול אלקטרומגנטי, מנעול לדלת עץ, התקנת מנעולים לדלת

052-912-8989 דילוג לתוכן