מנעול לחלון

כאשר אנו שומעים את המילה מנעול, ישר אנו חושבים על מנעול של דלת הכניסה לבית או של החדרים הפנימיים, אולם מנעול עבור החלון הוא בהחלט נפוץ ובעיקר בבתים פרטיים או בחלונות המיועדים לתליית כביסה, שאז יש צורך לפתוח את החלון בכדי לתלות כביסה ולסגור אותו. מנעול לחלון יכול להיות גם עבור ויטרינה גדולה היוצאת לחצר או למרפסת השמש, ולכן כיום רבים מחפשים מנעולנים המעניקים שירותים שונים למנעולים אלה. ברוב המקרים, מנעול חלון יבוא כחלק אינטגרלי מטעם הספק של החלונות, אבל לרוב המנעול לא יהיה באיכות גבוהה, ולכן דיירים רבים, ובמיוחד אלה המתגוררים בבתי קרקע צמודים יעדיפו להחליף את מנעול הישן לטובת אחד מתקדם יותר.

מנעול לחלון ‏‏מנעול ומפתח

שירותים הניתנים למנעול חלון על ידי מנעולן מקצועי

פריצת מנעול לחלון

כאשר מפתחות החלון אבדו או נגנבו, או כאשר ישנה תקלה במנעול המונעת מהחלון להיפתח, יש צורך לבצע פריצה מקצועית של החלון על ידי בעל מקצוע. חשוב לציין כי את פעולת הפריצה יש לבצע על ידי בעל מקצוע ולא בצורה חובבנית, כיוון שעבודה חובבנית או עצמאית תוכל לגרום לחלון לנזק בלתי הפיך. מנעולן יבצע פריצה מקצועית ולאחר מכן יתקין מנעול חדש.

החלפת מנעול לחלון

כפי שאמרנו, רוב המנעולים שאותם מספקים יצרני החלונות אינם איכותיים במיוחד, ולכן כאשר מדובר על חלון של בית קרקע ללא סורגים, מומלץ להתקין מנעול חלון חזק ובטיחותי, כזה שלא ניתן לפרוץ אותו בקלות. במקרה זה, מנעול מקצועי יוכל להגיע לביתכם ולבצע החלפת מנעול חלון לדגם מתקדם ומקצועי וכך תוכלו לישון טוב בלילה.

תיקון מנעול לחלון

כאשר מדובר על מנעול חלון יקר, לא תמיד יש למהר ולהחליף אותו, במיוחד אם הוא חדש יחסית, ולכן מנעולן מקצועי יוכל לתקן את המנעול על ידי החלפת חלק או התזת שמן. כמובן שאם אין מנוס כדאי להחליף את המנעול לטובת חד מתקדם יותר.

התקנת מנעול לחלון

במקרה שמדובר בחלון ללא מנעול כלל, מומלץ לבצע התקנת מנעול חלון על ידי מנעולן מקצועי המכיר היטב את כל סוגי המנעולים הקיימים. התקנה זו מתאימה לבתי קרקע צמודים או בקומות ראשונות, או כאשר מדובר על התקנת המנעולים לצורך שמירה על ביטחון הילדים בבית.

חברת מנעול ומפתח מספקת מגוון שירותים עבור מנעול לחלון ותוכל לייעץ לכם לבחור את המנעול הטוב ביותר. לרשותכם שירותי התקנת מנעולים, פריצה, התקנה ותיקון מנעולים הנעשים על ידי מנעולנים עתירי ניסיון ובעלי הסמכה.

עוד משהו מעניין על: מנעול עליון, מנעול רתק, התקנת מנעולים לדלת

052-912-8989 דילוג לתוכן