מנעול לוקר

לוקרים הם ללא ספק פתרון נהדר כאשר אנו רוצים להיות חופשיים ולא להסתובב עם תיקים וחפצים אישיים כמו במקומות ציבוריים, פארקים, מכון כושר, קאנטרי, בריכות, קניונים, מקומות בילוי למשפחה ועוד מגוון מקומות שונים. לוקרים הם למעשה תא קטן יחסית המכיל מקום כדי לשים חפצים אישיים. את התא סוגר מנעול לוקר שיכול להיות מנעול עם מפתח או מנעול קומבינציה הנפתח על ידי צירוף של רצף מספרים. בחדרי כושר למשל, תוכלו להביא מנעול עבור הלוקר משלכם לרוב זה יהיה מנעול תליה רגיל עם מפתח  ולשים את החפצים האישיים שלכם וכך ללכת להתאמן בכיף. מנגד, ישנם מקומת המציעים לוקרים שכבר מגיעים עם מנעול, ועליכם לשלם כמה שקלים ולקבל מפתח למנעול הלוקר.

מנעול לוקר מנעולן מנעול ומפתח

סוגי מנעול לוקר מתקדמים

עולם המנעולים באופן כללי הולך ומתקדם בקצב מהיר ומפעם לפעם יוצאים עוד ועוד שכלולים ופיתוחים שנועדו לעשות לנו את החיים הרבה יותר קלים ובעיקר גם יותר בטוחים. גם מנעולי הלוקים השתכללו פלאים בשנים האחרונות וניתן למצוא מנעולים מתקדמים, ממש ברמה של כספות, כך שניתן לאחסן בהם פריטים יקרים. למעשה, לא משנה באיזה סוג לוקר מדובר, בין אם הוא קטן או גדול וגם לא משנה היכן הלוקר נמצא, מה שחשוב הוא בחירת מנעול לוקר האיכותי שיוכל להפוך כל לוקר לכספת קשה לפריצה.

הכירו את הסוגים השונים למנעול לוקר

מנעול קומבינציה – זהו המנעול לוקר הפופולרי והנוח ביותר, משום שהוא עובד עם חוגה ודסקיות וכדי לפתוח את המנעול יהיה עליכם להקיש רצף של מספרים. מנעול זה עובד על ידי פינים מיוחדים וכאשר הם פנויים על ידי הקשת הקוד – המנעול נפתח. הפופולריות של מנעול זה מובנת, הרי אין צורך כלל לסחוב מפתחות.

מנעול תליה עם מפתח – ישנם סוגים שונים של מנעולי תליה המתאימים לנעילת לוקרים, כאשר הם יהיו לרוב בגודל קטן יחסית. הם כמובן פחות נוחים כי יש צורך לסחוב מפתח, אך הם בטוחים יותר.

מנעול דיגיטלי -במנעול לוקר זה יהיה  לוח המאפשר הקשה של קוד סודי וכך לפתוח את הלוקר. מנעול זה פופולרי במקומות ציבוריים והוא מאפשר הכנסה של מטבעות ובחירת קוד אישי משלכם שיפתח את הלוקר, ממש בדומה לכספות המוצעות בבתי מלון.

תיוג אלקטרוני עם צמיד – מנעול לוקר זה הוא המתקדם ביותר ונפתח על ידי הצמדת צמיד אלקטרוני של המשתמש. צמיד זה נפוץ בחדרי כושר, כך שלא ניתן לאבד אותו או לשכוח את הקוד. פשוט מצמידים את הצמיד, נועלים את החפצים ובתום האימון הצמיד פותח את הלוקר.