מנעול לארון

מנעולים באופן כללי משמשים אותנו בנאמנות ביום יום, הם מאפשרים לנו לשמור על פרטים יקרים מפני גניבות או חטטנות. מנעול לארון הוא אחד מהמנעולנים המוכרים ביותר ונמצאים בשימוש יום יומי, אם זה בארון במשרד, ארון הבגדים, ארונות אישיים וכו'. ישנם מנעולים פשוטים הנפתחים ונסגרים בעזרת מפתחות, וישנם מנעולים מורכבים יותר שהם מנעולי קומבינציה הנפתחים ונסגרים באמצעות צירוף מספרים וגם מנעולים אלקטרוניים מתקדמים יותר שאותם פותחים וסוגרים באמצעות טביעת אצבע או קודן.

מנעול לארון מנעולן מנעול ומפתח

כיום קיים מגוון רחב של סוגים למנעול לארון

בשל הביקוש הרב למנעולים אלה, ניתן למצוא מבחר עשיר של מנעולים, חלקם יתאימו לארון מעץ וחלקם לארון זכוכית. מנעול ארונות זכוכית הוא המבוקש ביותר, משום שהוא משמש לצורך סגירת ויטרינות באולמות תצוגה, במוזיאונים, בחנויות ועוד מיני מקומות שונים. מנעול זה הוא עדין יותר ומורכב מטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת את התקנת המנעול ללא קידוח בזכוכית, הרי ידוע כי קידוח בזכוכית יכול לגרום לסדקים או לניפוץ הזכוכית. ישנם טכניקות שונות להתקנת המנעול, ולכן החלפת מנעול לארון צריכה להתבצע על ידי מנעולן המכיר היטב את כל הסוגים הקיימים כיום בשוק.

תקלות נפוצות במנעולי ארון

השימוש היום יומי בארון לעיתים יכול לגרום לשחיקת המנעול או גרוע מכך לגרום לו לא להיפתח כלל עקב תקלה או מקרה של אובדן או גניבת מפתחות. ואז, נוצר מצב שתכולת הארון אינה נגישה. כאשר מדובר במנעול פשוט יחסית כמו מנעולי תליה פשוטים, הדבר קל יותר, משום שניתן על ידי פטיש לשבור את המנעול. אך כאשר מדובר על מנעול לארון מורכב, או מנעול עדין של ארון זכוכית, יש צורך לבצע פריצה לארון או לבצע החלפת המנעול. פריצה והחלפת המנעול דורשת יד מקצועית של מנעולן, כך הוא יוכל לפרוץ בבטחה את המנעול ולאפשר לכם להוציא את תכולת הארון. כאשר מדובר על מנעול פשוט, תוכלו פשוט להחליף בקלות את המנעול, אך כאשר מדובר על מנעול יקר וחדש יחסית, כדאי לבצע תיקון מנעול ארון על ידי מנעולן מקצועי. 

להיעזר במנעולן מומחה לצורך קבלת שירות

מנעולי ארון הם לרוב רגישים, בעיקר כאשר מדובר על מנעול לארון זכוכית, שאז יש צורך לטפל בצורה מקצועית ועדינה במנעול. חברת מנעול ומפתח מציעה מנעולנים מוסמכים ומקצועיים המכירים היטב את כל סוגי המנעולים הקיימים בשוק, והם מעניקים שירות אישי ומקצועי לכל לקוח. שירותי החברה כוללים החלפת מנעולים, פריצה, תיקון ושירותים נוספים.

052-912-8989 דילוג לתוכן