מנעול חשמלי

את המנעול החשמלי אנו מכירים לרוב משער הכניסה לבית או לחניון והוא מאפשר לנו לפתוח ולסגור את הדלת או השער על ידי הקשה על קוד, שלט, על ידי שיחה מהסלולר למכשירים מורשים או על ידי תג או שומר הממונה על כניסת רכבים ואנשים. עם התקדמות הטכנולוגיה כיום ניתן למצוא מגוון סוגי מנעולים חכמים ובניהם גם מנעולים חשמליים כגון מנעולים מכאניים או כאלה שאנו מכירים כמו השלט של הרכב שלנו, שהוא חשמלי לגמרי. בניגוד לשלט או מנעול של רכב העובד על מנגנון חשמלי המתבסס על תדרים וצופן, המנעול החשמלי עובד אחרת, משום שכאן יש עניין של נעילה עם פינים אותם אנו מכירים מהמפתח.

מנעול חשמלי ‏‏מנעול ו מפתח

איך עובד מנעול חשמלי?

מנעול דלת חשמלי דומה לתפעול מעלית ואינטרקום, הוא עובד על פי צופן המשמש כמעין סיסמא לפתוח את הדלת. המנעול החשמלי לרוב מיושם בדלתות, באינטרקום, מעליות, בכספות וכו'. את הפתיחה והסגירה שלו ניתן לבצע על ידי הקשת קד אישי או על ידי תביעת אצבע. כאשר מדובר על משרדים ומוסדות ציבוריים ופרטיים, ניתן לפתוח את הדלת על המנעול החשמלי על ידי העברת כרטיס או תג עובד. כאשר הכרטיס, הקוד או תביעת האצבע ישדרו את הצופן הנכון למנגנון, הדלת תיפתח. ממש בדומה לפתיחה של הרכב, רק בצורה יותר מתוחכמת.

שירותים הניתנים למנעול חשמלי

כמו כל מוצר חשמלי, או בכלל מנגנון נעילה, מידי פעם ישנם תקלות שונות שיכולות להיות קשורות למנגנון הנעילה או ללוח הפיקוד. במקרים אלה יהיה עליכם להיעזר במנעולן מקצועי המכיר היטב את המנגנון של מנעול דלת חשמלי רב בריח או כל סוג מותג אחר. חשוב לציין כי לא כל מנעולן רגיל מכיר את הטכנולוגיה של המנעול לדלת כניסה, ולכן עליכם לוודא זאת מראש עם המנעולן טרם הגעתו. השירותים הניתנים על ידי מנעולנים הם פריצת דלת עם מנעול חשמלי, התקנת מנעולים חשמליים לדלתות, תיקון מנעולים חשמליים, החלפה ושדרוג ועוד. כמובן שיש לקבל אחריות מלאה על העבודה ולבדוק אם המנעולן בעל הסמכה לטפל בדלתות אלה, משום שהן מורכבות ודורשות ידע טכני מעמיק.

להיעזר בטובים ביותר

חברת מנעול ומפתח מציעה מגוון שירותים עבור לקוחותיה, וביניהם גם שירות עבור מנעול חשמלי. צוות החברה מונה מנעולנים בעלי הסמכה וניסיון רב בתחום, כך שתוכלו לקבל שירות עבור כל סוגי הדלתות ואפילו עבור מנעול חשמלי לשער, לכספות ועוד.

עוד משהו מעניין על: מנעול תליה, מנעול אלקטרומגנטי

052-912-8989 דילוג לתוכן