מנעול חכם

פתרונות הנעילה הולכים ומתקדמים ומשנה לשנה אנו רואים עוד ועוד פיתוחים חדשניים המאפשרים לנו לשמור על הביטחון האישי שלנו, וגם ליהנות מטכנולוגיה ידידותית ונוחה יותר לשימוש בשגרת היום יום. אחד הפיתוחים האחרונים בתחום הוא מנעול חכם, אשר גנב ובצדק את ההצגה בתחום, משום שהוא מכיל מגוון יתרונות לצד נוחות בלתי מתפשרת.

מנעול חכם ‏‏מנעול ומפתח

מהו מנעול חכם?

מנעול זה מותקן על גבי דלת הכניסה ומחליף את המנעולים הרגילים שהתרגלנו לראות לאורך השנים. המנעול החכם מאפשר לנו לפתוח את הדלת גם כאשר אנו לא בבית, אם זה עבור ילד ששכח את המפתח, שכן, בעל מקצוע וכו'. אופציה זו מורידה את החשש מפני גניבה או אובדן המפתח שדי נפוצה. למעשה, ניתן לפתוח את הדלת ללא מפתח לא רק מרחוק, אלא ניתן לפתוח את הדלת בעזרת קוד אישי או בעזרת טביעת אצבע המוגדרת מראש במערכת.

לאיזה סוגי דלתות מתאים מנעול חכם?

מנעול חכם מתאים לכל מנגנוני הפתיחה הקיימים, אם זה דלת כניסה לבית, דלתות במשרד, במקומות ציבוריים, מחסנים, חנויות ועוד. את סוג הפתיחה ניתן לקבוע מראש ויש מספר דרכים יצירתיות המאפשרות לפתוח את הדלת כמו – טביעת אצבע, קוד, צ'יפ אלקטרוני, כרטיס מגנטי ועוד. למעשה, ניתן לוותר על המפתחות המסורתיים ופשוט לפתוח את הדלת מרחוק ומקרוב בקלות רבה.

יתרונותיו:

תפעול קל ומהיר – ניתן לתפעל את המנעול בקלות רבה מבחינת הוספת או הסרת משתמשים. ניתן לבצע זאת דרך אפליקציה מרחוק. חברות המציעות התקנת מנעולים מבצעות הדרכה מלאה על השימוש במנעול.

נעילה בטריקה – מנעול חכם ננעל בטריקה מבלי הצורך לנעול על ידי מנעול, כך שמדובר בפתרון מצוין עבור אלה מכם ששוכחים לנעול את הדלת אחריהם.

התאמה לכל סוגי הדלתות – כך שאין צורך להחליף את דלת הכניסה כדי ליהנות ממנו. את ההתקנה מבצעים על ידי מנעולן מקצועי המתמחה בהתקנה מנעולים אלה.

מגוון אפשרויות פתיחה – ניתן לבחור מבין מגוון סוגי פתיחה על פי נוחות כגון על ידי קודן, טביעת אצבע, צ'יפ וכו'. כמו כן עבור שומרי מסורת ניתן לנטרל את הפתיחה על ידי כפתור ולבצע שימוש במפתח.