מנעול אלקטרומגנטי

פתרונות המיגון לבית הולכים ומתקדמים בקצב מהיר ומידי פעם אנו שומעים על עוד ועוד חידושים שנועדו לעשות לנו את החיים הרבה יותר פשוטים. כאשר מדברים על חידושים בתחום המנעולים, לא ניתן לפספס את מנעול אלקטרומגנטי שנהפך לטרנד לוהט בשנים האחרונות בבתים פרטיים, משרדים ומקומות ציבוריים ופרטיים, הוא למעשה התקן נעילה המורכב מלוחיות העשויות ממתכת ומרכיב אלקטרומגנט המחובר היטב לדלת. כאשר הלוחית והרכיב האלקטרומגנט באים במגע ישיר, הם יוצרים נעילה חזקה הנוצרת על ידי הלחץ של המגנט. לחץ זה הוא בהחלט חזק ואינו מאפשר את פתיחת הדלת גם אם נפעיל עליה לחץ רב.

מנעול אלקטרומגנטי מנעולן מנעול ומפתח

כיצד פועל מנגנון הנעילה של מנעול אלקטרומגנטי?

את פתיחת המנעול האלקטרומגנטי ניתן לבצע דרך כמה אופציות; על ידי הקשת קודן, על ידי העברת כרטיס (נפוץ בבתי מלון), על ידי אינטרקום וכו'. על ידי פעולות אלה, הזרם המגנטי מתנתק, וכך אפשר לפתוח את הדלת בבטחה. מנעולים אלה הם בעלי יתרונות רבים וניתן גם לשלוט עליהם מרחוק. מנעול אלקטרומגנטי יהיה נפוץ בעיקר במקומות הבאים: במשרדים, בדלתות של חנויות, ביציאות חירום, בדלתות שיש בהן אינטרקום, בדלתות של חדרי מלונות, בדלתות של בתי חולים או חדרים נקיים, במשרדים ובמקומות נוספים.

עוד על יתרונות של מנעול אלקטרומגנטי

ניתן להפעילו מרחוק – את מנעול אלקטרומגנטי ניתן בקלות להפעיל או להשבית מרחוק על ידי השבתה של מקור הכוח. כמו כן, במקרי חירום ניתן  לפתוח אותו במהירות רבה ולאפשר לאנשים לצאת מהמקום.

חוזק – למרות שנראה כי ניתן לפרוץ את המנעול בקלות, לא כך הדבר. מנעול אלקטרומגנטי הוא חזק ועצמתי, למרות שאינו מכיל פינים כפי שיש במנעול רגיל. הפתיחה שלו אינה אפשרית מבלי ניתוק הזרם, גם בלחץ עוצמתי. למעשה, אם יופעל עליו כוח עצום, ייתכן כי הדלת תישבר ולא המנעול.

קלות ההתקנה – די קל להתקין את המנעול כיוון שאין בו יותר מידי חלקים ואין צורך לקדוח בקירות כדי הכניס את הפינים והחריצים, כך שעבודת ההתקנה לוקחת כמה דקות בודדות.

מאפשר התקנה על כל סוגי הדלתות –ניתן להתקין בכל סוגי הדלתות, בין אם הם מעץ או זכוכית. כדאי לדעת שמנעול זה מומלץ להתקנה על דלת זכוכית, כיוון שהוא נתפס עליה בצורה מיטבית ואין כל צורך לקדוח כדי להתקין אותו, הרי ידוע כי לא ניתן לקדוח על זכוכית, כי היא יכולה להתנפץ.

עוד משהו מעניין על: מנעול חשמלי, מנעול מזוודה, התקנת מנעולים לדלת

052-912-8989 דילוג לתוכן