מנעולן רכב - כל סוגי המפתחות והרכבים

הרכב שלנו הוא העצמאות שלנו, איתו אנחנו מגיעים ממקום למקום בקלות. אבל מה קורה כשאנחנו נתקעים בלי היכולת להיכנס או להפעיל אותו? כמה אי נוחות ולחץ מגיעים כשנמנעת מאיתנו הגישה לרכב או כשאנחנו לא מצליחים להפעיל אותו. בדיוק עבור מקרים כאלו, כשנתקעים מחוץ לרכב או כשהמפתח לא עובד, חשוב לשמור טלפון של מנעולן רכב שידאג לטיפול מהיר בבעיית הרכב שלכם, בין אם זה תיקון השלט או האימובילייזר, או שחזור של מפתח שאבד או נגנב. כשאתם זקוקים למנעולן רכב, פנו למנעול ומפתח ותקבלו טיפול מהיר ומקצועי.

מנעולן רכב מנעול ו מפתח

למה חשוב לפנות לשירות מנעולן רכב?

האם אתם זקוקים לשחזור מפתחות לרכב או תיקון שלט לרכב? פנו אלינו, למנעול ומפתח, מנעולן רכב. אנחנו מבצעים גם שכפול מפתחות לרכב, שירות חשוב שמונע את חוסר האונים כשמתקלקל מפתח. שכפול מפתחות מאפשר לכם ליצור עותק מפתחות נוסף ולמנוע מראש בעיה במקרה של אובדן או תקלה של המפתחות. הקרבה הגיאוגרפית שלנו אליכם, תאפשר לנו להגיע אליכם במהירות (או אליכם להגיע אלינו, תלוי בסוג התקלה והאם הרכב שמיש לנסיעה). הזמן שלכם חשוב לנו ולכן אנחנו דואגים להיות זמינים ומהירים.

שכפול מפתחות לרכב יכול לחסוך לכם זמן יקר – אל תחכו, תעשו את זה עכשיו.

כדי להקדים תרופה למכה, עדיף לבצע מראש שכפול מפתחות לרכב. כך, תמיד יהיה לכם מפתח תקין. שכפול מפתחות לרכב יכול לעזור לכם במקרה של מספר נהגים המשתמשים באותו רכב, כמו גם למקרים של אובדן או תקלה במפתח הקיים. אל תגיעו למצב שאתם נדרשים לפנות לפורץ מכוניות במקרה חירום, תפנו מעכשיו למנעולן רכב. אם בכל זאת, התקלקל לכם המפתח או נגנב, ויש לכם עותק נוסף, נוכל לבצע בקלות שכפול מפתחות והרכב שלכם יחזור לפעולה במהירות. בצעו שכפול מפתחות, ותדעו שיש לכם גיבוי איכותי ואמין למפתחות הרכב שלכם.

שחזור מפתחות לרכב מנעולן מנעול ומפתח
שחזור מפתחות לרכב

שוב נתקעתם מחוץ לרכב? שחזור מפתחות לרכב.

אם אתם מחוץ לרכב ונתקעתם ללא אפשרות להיכנס פנימה, שחזור מפתחות יפתור לכם את הבעיה במהירות ובקלות. המומחים שלנו בתחום מנעולן רכב יבצעו עבורכם שחזור מפתחות לרכב באמינות ובמקצועיות. למקרה כזה, שנתקעתם מחוץ לרכב, אנו נדאג לפורץ מכוניות אמין ובעל תעודות, שיבצע את הכניסה למכונית וידאג להשמיש עבורכם את הרכב מחדש.

תיקון שלט לרכב

אם השלט לרכב שלכם התקלקל, חשוב לטפל בו מהר. אם זהו השלט היחיד שלכם, האובדן או התקלה משביתים את הרכב. גם אם מדובר בשלט אחד מתוך כמה שלטים, חשוב לפנות במהירות למנעולן רכב ולתקן כדי לא להסתכן בקלקול של שלט נוסף. התיקון קל יותר כאשר קיים שלט נוסף תקין. את העבודה של תיקון שלט לרכב, כמו גם תיקון סוויץ/אימובילייזר, אנחנו מבצעים בחברת מנעול ומפתח. כל העובדים שלנו הינם בעלי מומחיות בתחום ואנחנו מתחייבים על זמן טיפול מהיר, מקצועיות ואמינות. אם השלט היחיד שלכם לא עובד, ואתם לא יכולים להיכנס לרכב, תוכלו להזמין מאיתנו פורץ מכוניות לטיפול בבעיה.

אנו במנעול ומפתח, לשירותכם 24 שעות ביממה בכל בעיה הקשורה למנעולן לרכב כגון החלפת צילינדר, פורץ רכבים או כל שירות אחר בתחום מנעולנות.

052-912-8989 דילוג לתוכן