זקוקים לסיוע מקצועי בהתמודדות עם צילינדר סורר שמסרב להיפתח? מנעולן חירום זמין לשירותכם בכל יום ובכל שעה

אם גם אתם מגיעים לדירתכם באמצע הלילה ומוצאים את עצמכם אובדי עצות מול דלת שפשוט מסרבת להיפתח, מנעולן חירום הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם. מנעולן חירום מציע את שירותיו בתור מנעולן 24 שעות ביממה ומבטיח לכל לקוחותיו התמודדות זמינה ומהירה לכל תקלה. אך רגע לפני שאתם מזעיקים את המנעולן הראשון שאתם מוצאים ברשת, חשוב לדעת כי כל מנעולן חירום חייב לעבור הכשרה מקצועית המקנה לו את כל הידע והכלים הנדרשים להתגברות על כל תקלה. לאחר סיום כל מסלול ההכשרה בהצלחה, מנעולן חירום מקבל את רישיונו לעסוק בתחום, כך שאתם יכולים לבקש מהמנעולן שלכם להציג בפניכם רישיון תקף להעניק שירותי פריצה. עד לפני מספר שנים כל מנעולן בתחילת דרכו ללא ניסיון, ללא ידע נרחב וללא כלי עבודה מקצועיים הצליח להתגבר על כל צילינדר ללא בעיה. אך בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים ושיפורים בעולם המנעולנות כשבראשם שיפור ניכר ברמת האבטחה. הצילינדרים החדשים והמתקדמים כוללים רמות אבטחה גבוהות במיוחד שיצליחו לאתגר אף את המנעולנים המנוסים והמיומנים ביותר שעברו את כל מסלול ההכשרה בהצלחה. לכן, גם אם בעבר לא הקפדתם לוודא שהמנעולן שלכם אכן מחזיק ברישיון לעסוק בתחום, כיום, לאחר שיפור רמת האבטחה, מנעולן שאינו מספיק מקצועי ומיומן לא יצליח לפרוץ את הדלת שלכם במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב אף עלול לגרום לפגיעות שונות בדלת. במידה והמנעולן שלכם אכן פגע בדלת בעת ניסיון פריצתו, על אחריותו לתקן את שהרס או לפחות לשלם תמורת התיקון. חברת מנעול ומפתח מציעה עבור כל לקוחותיה את המנעולנים הטובים ביותר להתמודדות מקצועית, מהירה ויעילה עם כל בעיה.

מנעולן חירום

השינויים בעולם המנעולנות: צילינדרים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות פתיחה ונעילה בעזרת טביעות אצבע בלבד

השינויים הרבים בעולם המנעולנות מחייבים כל מנעולן חירום להקפיד לחדש את ידיעותיו המקצועיות בהתאם להתקדמות השוק. מנעולנים שסיימו את כל מסלול הכשרתם בהצלחה ואף עוסקים בתחום מזה לא מעט שנים, לא ידעו להתמודד נכון עם צילינדרים חדשים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד אם הם לא יכירו אותם קודם. לכן, גם מנעולן חירום המחזיק ברישיון חייב לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה בכדי להעניק את הטוב ביותר עבור כל לקוחותיו. במידה ואתם מתמודדים עם דלת פתוחה שמסרבת להינעל, מנעולן לשעות מאוחרות ידע להתמודד עם הבעיה בקלות רבה. דלת פתוחה מאפשרת נגישות מלאה לכלל חלקי הצילינדר, מה שמאפשר למנעולן מקצועי לבחון היטב את המקרה ולזהות את מקור התקלה. חשוב להדגיש שלא תמיד ניתן לזהות את מקור התקלה ולעיתים גם לאחר זיהוי התקלה לא ניתן להתגבר עליה. אך במקרים בהם המנעולן אכן זיהה את התקלה, קיים סיכוי סביר שהוא יצליח להתגבר עליה ולפתור את כל הבעיה ללא צורך בהחלפת הצילינדר הקיים. ההמלצה המקצועית של חברת מנעול ומפתח ועוד לא מעט מנעולנים מקצועיים בכל רחבי הארץ היא להחליף את הצילינדר הקיים גם אם ניתן להתגבר על הבעיה ללא פגיעה בתקינותו. הסיבות לכך הן החשש לתקלות חוזרות ונשנות בצילינדר ישן שכבר הצליח לייצר תקלה גדולה שחייבה אתכם להזעיק מנעולן חירום וכמובן התקדמות הצילינדרים כך שהצילינדרים החדשים איכותיים ועמידים הרבה יותר.

שירותי מנעולן חירום
שירותי מנעולן חירום

כל ההבדלים בין שיטות הפריצה השונות - שיטה עדינה וידידותית לעומת שיטה מהירה ואגרסיבית

מקרה נוסף אליו מוזעקים לא מעט מנעולני חירום מידי לילה הוא התמודדות עם דלת נעולה שלא נפתחת. לרוב הגורמים לכך הם איבוד המפתחות, שבר המפתחות בפנים הצילינדר או חוסר הצלחה להכניס את המפתח עד למקומו המדויק, מה שפוגע ביכולתו לפתוח את הדלת. כך או כך, הליך ההתמודדות עם דלת נעולה מורכב יותר ומחייב להתחיל בשלבי הפריצה. חברת מנעול ומפתח המסייעת לרבים להתמודד עם צילינדרים סוררים בכל שעות היממה, מספקת מנעולנים מקצועיים שעברו מסלול הכשרה מלא ומכירים את שתי השיטות המרכזיות לפריצת מנעולים. השיטה הראשונה עגינה ואינה כוללת פגיעה בתקינותו של הצילינדר הקיים בעוד השיטה השנייה אגרסיבית יותר וכוללת קידוחים לנקודות אסטרטגיות שמצליחים לפגוע בתקינות הצילינדר הקיים ולפרוץ את הדלת. מנעולן חירום המגיע להתמודדות עם דלת נעולה באמצע הלילה לרוב יבחר בשיטה השנייה אשר נחשבת ליעילה, מהירה ובטוחה יותר. כאמור, גם ההמלצה המקצועית של חברת מנעול ומפתח ועוד לא מעט מנעולנים מקצועיים היא להחליף את הצילינדר הקיים גם אם ניתן לשמור על תקינותו, כך שאין סיבה לבחור בשיטת פריצה ארוכה ומורכבת יותר. לאחר מספר קידוחים נקודתיים, הצילינדר הסורר יוצא מכלל שימוש מה שמאפשר לפתוח את הדלת ולעבור לשלב הבא.

הכירו את כל ההבדלים בין הצילינדרים השונים ובחרו את הטוב ביותר עבורכם

בשלב הבא, לאחר פריצת הצילינדר ופתיחת הדלת, מנעולן חירום מקצועי המציע את שירותיו בתור מנעולן לשעות מאוחרות מיד מתחיל בפירוק הצילינדר הקיים. לאחר תום הליך הפירוק אתם נדרשים לבחור את הצילינדר הטוב ביותר שמתאים לדלת דירתכם. בשביל לבחור נכון, אתם חייבים להכיר את כל ההבדלים המשמעותיים ביותר בין הצילינדרים השונים. כפי שהזכרנו מעלה, בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים שהביאו לכדי ייצור מגוון עשיר של צילינדרים. ההבדלים המשמעותיים ביותר בין דגמים שונים הם רמת האבטחה ואופן השימוש. ישנם צילינדרים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד, ולעומת צילינדרים רבים אחרים בעלי רמות אבטחה בסיסיות ביותר. בנוסף ישנם צילינדרים הנפתחים בעזרת מפתחות בלבד, ולעומת הצילינדרים האחרים הנפתחים על ידי טביעת אצבע או קוד קבוע. מנעולן חירום מקצועי מגיע מצויד עם כל הנדרש בכדי לספק ללקוחותיו את הצילינדר המתאים ביותר לצרכים שלהם. אז איך בוחרים נכון? תחילה מומלץ להקציב סכום מסוים אותו אתם מוכנים להוציא על הצילינדר. בעזרת הסכום, מנעולן חירום ידע להתאים עבורכם את הצילינדר הטוב ביותר הן מבחינת רמת אבטחה והן מבחינת אופן השימוש, ללא חריגה מהתקציב שלכם. חשוב להדגיש כי ככל שרמת האבטחה גבוהה יותר כך מחיר הצילינדר עולה ובדומה לכך גם רמות הטכנולוגיה המשולבות משפיעות באופן ישיר על המחיר.

הימנעו מצילינדרים מחודשים - כך תהיו בטוחים שהצילינדר שבחרתם אכן חדש, ולא מחודש

אז לאחר כל שלבי אפיון הבעיה, התמודדות עם צילינדר סורר ובחירת צילינדר מותאם לצרכים ולתקציב שלכם, עוברים לשלב הרכבתו. בשלב זה ישנו דגש אחד חשוב מאוד שאתם חייבים להכיר. לצערנו, כיום יש לא מעט מנעולנים שאינם מספיק אמינים המנסים להרכיב ללקוחותיהם צילינדרים משומשים. צילינדר משומש או מחודש עלול לייצר תקלות רבות בתדירות גבוהה יותר בהשוואה לצילינדר חדש ולכן חשוב לוודא שהצילינדר שמוחלף לכם הינו צילינדר חדש לחלוטין מתוך קופסא ייעודית בצירוף חמישה מפתחות חלופיים לפחות. חברת מנעול ומפתח המספקת מנעולן 24 שעות ביממה, מנעולן לשעות מאוחרות וכמובן מנעולן חירום לכל צורך  בוחרת עבור לקוחותיה את המנעולנים האיכותיים והאמינים ביותר. חברת מנעול ומפתח זמינה עבור לקוחותיה בכל שעות היממה ותשמח לסייע בהתמודדות עם כל צילינדר סורר על הצד הטוב, המהיר, המקצועי ביותר וללא פגיעות מיותרות בדלתות עצמו.

052-912-8989 דילוג לתוכן