כל הסיבות בגינן רבים בוחרים כספת לבית

כיום יש מבחר גדול במיוחד של כספות בשלל גדלים ומשקלים שונים לבחירתכם. במידה וגם אתם מעוניינים ליהנות מכספת ביתית שתשמור על כל החפצים יקרי הערך בדירתכם, חשוב לדעת לבחור נכון את הכספת המתאימה ביותר עבורכם. בשל הביקוש הגדול מצד הציבור למגוון רחב של מטרות, יצרני הכספות התאימו בשנים האחרונות כספות לצרכים שונים. כספת לבית על פי רוב לא תהיה גדולה וכבדה במיוחד, אך במידה והצרכים שלכם מצריכים בחירת כספת מסיבית, חשוב לדעת כי ישנם גם מגוון סוגי התקנות שיוכלו לאפשר לכם להסתדר עם כספות גדולות במיוחד.

בוחרים כספת לבית מנעולן מנעול ומפתח

הגורמים השכיחים ביותר לבחירתם של רבים לשלב כספת לבית

עוד טרם נעסוק בכלל הסוגים השונים של הכספות הקיימות כיום, חשוב למנות כמה מהגורמים השכיחים ביותר שמביאים רבים לבחור לשלב בדירתם כספת לבית. הגורמים השכיחים ביותר הם:

א. חשש לאחר פריצה – לקוחות רבים המעוניינים להתחדש בכספת ביתית עבור דירתם מדווחים כי ביתם נפרץ לאחרונה ולכן הם חוששים להשאיר פרטים יקרי ערך בדירה ללא כספת. בחירה נכונה של כספת איכותית ומותאמת לצרכי הדירה תאפשר לבעליה להשאיר פריטים יקרי ערך ללא כל חשש.

ב. אחסון כסף מזומן – אנשים הנוהגים לעשות שימוש תדיר בכסף מזומן בוחרים להציב כספת ביתית קטנה למטרת אחסון בטוח של כספם. חברת מנעול ומפתח המתמחה בכל הקשור לכספות ומנעולנות תדע להתאים בדיוק עבור הצרכים שלכם את הכספת המתאימה ביותר.

ג. אחסון תכשיטים העוברים בירושה – אנשים רבים מעבירים תכשיטים בירושה מה שלעיתים מצריך המתנה של שנים ארוכות עד שהיורש יגיע לגיל מתאים בו הוא יוכל לענוד את התכשיטים. מציאות זו לא אחת יוצרת מצב בו תכשיטים צריכים להישמר שנים ארוכות ללא כל שימוש. לכן, רבים בוחרים באפשרות של כספת לבית בכדי לשמור בצורה מסודרת ובמקום קבוע ובטוח את התכשיטים שיעבירו בעתיד לילדיהם.

בחרו נכון כספת לבית בהתאמה מלאה לצרכים האישיים שלכם

כך או כך, חשוב לדעת כי תוכלו להתחדש בכספת ביתית מותאמת אישית לצרכים שלכם הן מבחינת משקלה והן מבחינת גודלה. חברת מנעול ומפתח מספקת מגוון רחב של כספות שונות עבור לקוחותיה בהתאם לצרכים המשתנים שלהם. כפי שציינו מעלה, כספת לבית על פי רוב תהיה קטנה וקומפקטית לאיחסון מספר מצומצם של מוצרים יקרי ערך. לעומת זאת כספות למשרד, לאולמות אירועים או אף לבנקים, יהיו שונות בתכלית. אז מהם בעצם ההבדלים בין הכספות השונות?

כספת לבית מנעולן מנעול ומפתח
כספת לבית

גודלן של הכספות אינו מעיד על רמת אבטחתן

אנשים רבים חושבים כי גודלן של הכספות מעיד על רמת אבטחתן. לכן, כבר בפתיחת הדברים חשוב להדגיש ולומר כי על אך השינויים הרבים בגודלי הכספות השונות, ישנן כספות גדולות ומסיביות במיוחד שרמת אבטחתן תהיה נמוכה יותר מכספות קטנות וקומפקטיות. אז כמובן שאחד מההבדלים הגדולים והמשמעותיים ביותר בין כל דגמי הכספות הוא רמת האבטחה שלהן, אך הדבר אינו קשור כלל לגודלן הפיזי.

מנעול ומפתח מספקת כספות לבית בגדלים שונים, רמות אבטחה שונות וכן מנגנוני פתיחה שונים

ההבדלים שאתם חייבים להכיר בין הדגמים השונים של כספת לבית, למשרד או לכל צורך הם בעיקר הגודל הפיזי של הכספות, רמת האבטחה של הכספות, אופן פתיחתן וכמובן רמת האבטחה שלהן. על מנת להתאים בצורה מדוייקת כספת לבית שתענה על הצד הטוב ביותר על כל הצרכים שלכם, אתם חייבים תחילה להכיר לעומק את הצרכים לשמם אתם מייעדים כספת לבית. לדוגמה אם אתם מייעדים את הכספת למטרות שמירה מסודרת על תכשיטים שצריכים לשמור לאורך שנים, כנראה שתידרשו לכספת קטנה ואף לא מאובטחת במיוחד. לעומת זאת, אם אתם חוששים מפני פריצות, חשוב לבחור כספת לבית ברמות אבטחה גבוהות.

כספת קיר - הכירו את אפשרויות ההתקנה שיחסכו לכם לא מעט מקום

לאחר היכרות מעמיקה עם הצרכים שלכם, תוכלו להגיע למעמד בחירת כספת לבית מחברת מנעול וכספת בצורה ממוקדת ומוצלחת יותר. אך השלב הבא לבחירה נכונה כולל היכרות עם כלל הכספות הנמכרות כיום. מעבר לשינויים בגודלן, משקלן ואבטחתן שציינו מעלה, חשוב להכיר שישנן כספות אלקטרוניות ומכניות, כספות חסינות אש, כספות לנשק ועוד. מעבר לכך, ישנה אפשרות לבחור כספת קיר, כספת רצפה, כספת חיצונית, כספת בחלקו הפנימי של ארון הבגדים ועוד. רוב הבוחרים להתחדש באפשרות של כספת לבית בוחרים כספת קיר וכך חוסכים לא מעט מקום. כספת קיר ממוקמת בצמוד לאחד מקירות הדירה במיקום מדוייק שנבחר על ידכם.

רוב הבוחרים כספת לבית בוחרים כספת קיר קטנה וקומפקטית

חברת מנעול ומפתח יודעת להתקין את כל סוגי הכספות בכל סוגי ההתקנות המתאימות ביותר לצורכי הלקוח. כספת קיר בתור כספת לבית נחשבת לשכיחה ביותר גם בשל גודלה הפיזי, שלרוב אינו גדול במיוחד. כספת קיר גדולה ומסיבית תדרוש התקנה מיוחדת שחברת מנעול ומפתח תדע להעניק על הצד הטוב ביותר. אז אם גם אתם מעוניינים להתחדש באפשרות של כספת לבית ללא בזבוז של מקום רב, בחרו מנעול ומפתח שתתאים בדיוק עבור הצרכים שלכם כספת קיר קטנה, קומפקטית ומאובטחת במיוחד.

עוד משהו מעניין על: פריצה עם רישיון, פריצת כספות מקצועית

052-912-8989 דילוג לתוכן