התקנת דלתות - החלטתם להחליף את הדלתות הישנות, הרעועות והמתקלפות בחלל דירתכם? מתקין דלתות מקצועי ידע להתקין עבורכם כל דלת, בכל גודל ובכל משקל

אם גם לכם נמאס מדלתות מיושנות נטולות כל צבע ועיצוב, הגיע הזמן להחליף אותן. לא מעט אנשים כיום בוחרים בהליך התקנת דלתות חדשות במטרה ליצור התאמה בין הקו העיצובי בו הם בחרו לעצב את הדירה כולה לבין מראה דלתות דירתם. אז אם גם אתם מעוניינים בהליך התקנת דלתות חדשות בדירתכם, וודאי תשמחו לשמוע שבשנים האחרונות חלה עליית ביקוש משמעותית למגוון עשיר של סוגי דלתות בשלל עיצובים וצבעים לבחירה. כל עולם העיצוב עלה לתודעתם של רבים שעד לפני מספר שנים לא ייחסו חשיבות רבה למראה דירתם. אם עד לפני מספר שנים כל פרטי הריהוט השונים שנבחרו, נבחנו על פי רמת הנוחות או הפרקטיקה, הרי לנו שכיום רבים מוכנים לוותר על הפרקטיקה ולעיתים אף על הנוחות בשביל פריט ריהוט המתאים לטעמם האישי ולקו העיצובי בו הם בחרו לעצב את הדירה כולה. עליית הביקוש גרמה לייצרני הדלתות ליישר קו עם רצון לקוחותיהם ולייצר מבחר עשיר של סוגי דלתות בכל הגדלים, הצבעים וסגנונות העיצוב השונים כך שגם אתם תוכלו להתחדש עם דלתות מותאמות במדויק הן לטעמכם האישי והן לקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה. אך רבים מהבוחרים בהליך התקנת דלתות חדשות, הם אנשים המתמודדים עם בעיות ותקלות שונות בדלתות הישנות. אם מעבר לפן העיצובי, דלתות דירתכם המיושנות גם מתחילות לעשות בעיות, הגיע הזמן להקדים תרופה למכה ולהחליף אותן. מנעול ומפתח מציעים לכל לקוחותיהם שירות מקצועי להשלמת הליכי התקנת דלתות, תיקון דלתות הזזה, החלפת דלתות ישנות ועוד. רגע לפני שאתם בוחרים את המנעולן שלכם, אספנו עבורכם כמה דגשים חשובים שיבטיחו לכם בחירה נכונה.

התקנת דלתות

אל תתפשרו על מקצועיותו של מתקין הדלתות שלכם - כל התקנה שאינה מדויקת עתידה לייצר לא מעט תקלות ובעיות שונות

ראשית, חשוב לדעת כי כל מנעולן מקצועי המציע את שירותיו עבור הציבור חייב לעבור הכשרה מקצועית ומקיפה המקנה לו את כל הידע והכלים להתמודד עם הליכי התקנת דלתות, תיקון דלתות הזזה, החלפת דלתות ישנות ועוד. ללא הכשרה מקצועית זו, מתקין דלתות מקצועי ככל שיהיה, עלול לטעות בהתקנתו מה שישפיע באופן ישיר על תקינותו של הדלת. במקרה הגרוע יותר, מתקין דלתות שאינו עבר הכשרה מקצועית עשוי לפגוע בדלתות שירתכם או במנעולים שלהם. לכן, אל לכם להתפשר על המנעולן הראשון שתצליחו לאתר ברשת, לפני שאתם בוחרים מנעולן, חשוב לוודא כי הוא אכן עבר את מלוא מסלול הכשרתו בהצלחה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לבדוק האם המנעולן בו אתם מתעניינים מחזיק ברישיון תקף לעסוק בתחום. מיד עם תום הליך ההכשרה, כל העוברים בהצלחה מקבלים רישיון תקף לעסוק בתחום, מה שיאפשר לכם לוודא שהמנעולן שלכם סיים בהצלחה את כל מסלול הכשרתו. לאחר שנגענו בדגשים החשובים אודות זהותו של מנעולן מקצועי ושלל האפשרויות הקיימות של דלתות בשלל צבעים, גדלים וסגנונות עיצוביים, חשוב שתכירו מספר נקודות מקצועיות אודות סוגי המנעולים החדשים מהשנים האחרונות.

מתקין הדלתות

לא רק עיצובן ומראיהן של הדלתות עבר שינוי - הכירו את כל השינויים המשמעותיים בעולם המנעולנות!

בדומה לשינויים הרבים שחלו בעיצוב הדלתות, חלו עוד לא מעט שינויים בעולם המנעולנות. בין כלל השינויים הרבים ניתן להצביע על שיפור ניכר ברמות האבטחה וכן על אפשרויות חדשניות של פתיחה ונעילה כשינויים הבולטים ביותר. אם עד לפני מספר שנים כל מנעולן חובב בתחילת דרכו הצליח להשלים את כל שלבי תיקון דלתות הזזה, פריצת מנעולים תקולים והתקנת דלתות חדשות, הרי לנו שכיום ישנם מנעולים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד שיצליחו לאתגר מנעולנים מקצועיים המגיעים מצוידים בידע רב, לא מעט ניסיון וכלים מקצועיים. נוסף על כך, המנעולים החדשים מאפשרים לאנשים רבים ליהנות מפתיחה ונעילה על ידי קוד קבוע, חיישנים מתקדמים, טביעות אצבע או אפליקציה ייעודית המאפשרת פתיחה ונעילה בתאריכים מוגדרים ובשעות מדויקות בלבד. חברת מנעול ומפתח מספקת עבור כל לקוחותיה מנעולנים ברמת מקצועיות גבוהה במיוחד המקפידים לעבור השתלמויות בתדירות גבוהה. מנעולן מקצועי שסיים את הליך הכשרתו לפני מספר שנים, חייב לחדש את ידיעותיו וליישר קו עם הקידמה המקצועית בכדי להעניק שירות מיטבי עבור כל לקוחותיו. מתקין דלתות מקצועי שעובר השתלמויות ולומד להכיר את כל סוגי המנעולים החדשים, ידע להשלים הליך התקנת דלתות בכל גודל ובכל חללי דירתם.

כך תצליחו לבחור נכון את הדלת המדויקת לטעמכם האישי ולקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה

אז לפני שאתם יוצאים למעמד הרכישה במטרה להשלים הליך התקנת דלתות ולהתחדש עם דלתות המותאמות לטעמכם האישי ולקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה, ריכזנו עבורכם מספר טיפים חשובים לבחירה נכונה. כפי שציינו מעלה, כיום יש מבחר עשיר במיוחד של צבעים, גדלים וסגנונות עיצוביים שונים לבחירה. רבים המגיעים למעמד הבחירה ללא הכנה מוקדמת, מוצאים את עצמם אובדי עצות אל מול מבחר אדיר של אפשרויות. בלבול מיותר עתיד לגרום לכם לבחור לא נכון ולכן חשוב להגיע ממוקדים למעמד הבחירה בכדי להימנע מכך. הליך התקנת דלתות, החלפת דלתות או תיקון דלתות הזזה על ידי מתקין דלתות מקצועי מבית מנעול ומפתח יבטיח לכם דלת מעוצבת ומותאמת למראה דירתכם. אז איך בוחרים נכון דלתות חדשות לטובת התקנת דלתות חדשות בכל חדרי הדירה אתם שואלים? בעזרת שני צעדים פשוטים.

הכירו כמה שיותר דגמים, צבעים וסגנונות עיצוביים ומקדו היטב את טעמכם לפני מעמד הבחירה

ראשית, קיימת חשיבות רבה למקד את טעמכם האישי לפני שתגיעו למעמד הרכישה. גם אם אתם בטוחים שאתם מכירים את טעמכם על בוריו, אל תוותרו על שלבי המיקוד החיוניים שעתידים למנוע מכם בלבול רב. כל שאתם נדרשים לעשות זה להתחיל בהיכרות עם כמה שיותר דגמים, גדלים, צבעים וסגנונות עיצוביים של דלתות לדירה. עד לפני מספר שנים, לפני שלכל אחד מאיתנו היה סמארטפון בכיס המאפשר לו להגיע לכל פינה ברשת בכמה לחיצות כפתור מהירות ופשוטות, שלב הסקירה הצריך מרבים לחטט רגליהם בין כמה שיותר חנויות המציעות מבחר דגמים שונים. כיום תוכלו להשלים את שלב הסקירה תוך מספר דקות בודדות ולהכיר היטב את כל הדגמים המבוקשים ביותר כיום. מיד לאחר מכן עוברים לשלבי מיקוד טעמכם האישי. ראשית, יש לוותר על כל הדגמים, הצבעים והסגנונות שהכי פחות מתאימים לכם. הקפידו לשלול כמה שיותר בכדי להבטיח דיוק מרבי במיקוד טעמכם. בשלב הבא, חשוב לבחור מספר מצומצם של צבעים וסגנונות מועדפים מהרשימה המצומצמת. בעזרת שני שלבי הסינון הללו תוכלו למקד את טעמכם האישי בקלות ולהתחיל בהליך התקנת דלתות ללא בלבול מיותר. חברת מנעול ומפתח תשמח להעמיד לרשותכם מתקין דלתות מקצועי שידע להשלים את כל שלבי התקנת דלתות חדשות, החלפת דלתות או אף תיקון דלתות הזזה.

עוד משהו מעניין על: מנעול לדלת הזזה, מתקן דלתות

052-912-8989 דילוג לתוכן