מה עושים כשדלתות כניסה מתקלקלות?

דלתות כניסה הן גם הביטחון שלנו וגם הפנים היפות של הבית. כאשר אנשים מגיעים לבית שלנו, דבר ראשון שרואים הוא את דלת הכניסה. דלת הכניסה אחראית גם ליופייה של חזית הבית אבל לא פחות חשוב, גם לביטחון שלנו. לכן, כשבוחרים דלת כניסה צריך להתחשב בשני הפרמטרים האלה האסתטי והשימושי.
הביטחון שהדלת מקנה לנו, תלוי בסוג הנעילה – סוג מנגנון הנעילה, הצילינדר, המפתחות. על מנת להנות מביטחון מיטבי, חשוב להרכיב מנגנון נעילה חדשני ואיכותי.
אבל מה עושים כשהביטחון שלנו מופר? כשמנגנון הנעילה מתקלקל? כשהמפתח לא מצליח לפתוח את הדלת? או במקרה שהמפתח אבד או נגנב לנו ואנחנו נמצאים מחוץ לבית ולא יכולים להיכנס? כל המקרים הללו, הם מקרים מתסכלים, אבל חשוב לדעת שיש להן פתרון פשוט אחד.
כשאתם מחפשים פתרונות עבור דלתות כניסה, טלפון אחד קצר אלינו, ומנעולן מקצועי כבר בדרך אליכם.

דלתות כניסה מנעול ו מפתח

למה חשוב לשים לב כשמזמינים שירות דלתות כניסה?

כשמזמינים שירות דלתות כניסה, חשוב לשים לב לשלושה פרמטרים: איכות השירות, איכות העבודה והאמינות.
הנקודה הראשונה שבה אתם נתקלים כשאתם מתקשרים לשירות דלתות כניסה היא איכות השירות. האם יש בכלל שירות בשעה שהתקשרתם? האם זמן ההגעה שמבטיחים לכם הוא מהיר? אצלנו בשירות דלתות כניסה, עובדים 24 שעות ביממה ומבטיחים זמן הגעה מהיר. אנחנו יודעים שמצב של דלת כניסה עם תקלה הוא מצב מאוד לא נעים ולכן, אנו מקפידים להקל על לקוחותינו בזמן טיפול מהיר ככל האפשר.
הנקודה השנייה היא איכות העבודה, חשוב שהמנעולן שמגיע אליכם יהיה מקצוען מהשורה הראשונה, שיידע לטפל בכל סוגי הדלתות, כולל דלתות כניסה מעץ, ויהיה בקיא בכל החידושים בתחום. אצלנו, כל המנעולנים עוברים את ההכשרות המתאימות ויודעים לטפל בכל סוגי הדלתות ובכל סוגי התקלות שיכולות לצוץ. כך אתם נהנים מתיקון מושלם שמשאיר את הדלת שלכם תקינה וטובה בדיוק כפי שהייתה לפני התקלה.
הנקודה השלישית היא כמובן האמינות. במקצוע רגיש זה, של שירות דלתות כניסה, וודאו שיש מולכם אנשי מקצוע ישרים ואמינים. אצלנו, אנחנו מעסיקים מנעולנים עם האישורים המתאימים. העובדים שלנו עובדים מולנו לאורך זמן וכך אנחנו בטוחים שאתם תקבלו את השירות האמין ביותר.

שירות דלתות כניסה מנעולן מנעול ומפתח
שירות דלתות כניסה

מה מיוחד בדלתות כניסה מעץ?

דלתות כניסה מעץ הינן דלתות ייחודיות. הן בדרך כלל מעוצבות יותר מדלתות כניסה אחרות, לעיתים הן גם בעיצוב אישי. מהייחוד שלהן נובע גם האתגר בתיקון דלתות כניסה מעץ. ייתכן שמנגנון הנעילה מותאם אישית, ייתכן שצריך להיזהר במיוחד כאשר מתקנים את המנגנון כדי לא לפגום בדלת. בדיוק לשם כך, אנחנו במנעול ומפתח, מעסיקים מנעולנים מומחים בתחום ושיטפלו בתקלה בדלת העץ שלכם בצורה הטובה ביותר.

זקוקים לשירות דלתות כניסה? התקשרו אלינו ונשמח לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר.

052-912-8989 דילוג לתוכן