אימובילייזר - משבת מנוע מתקדם שנועד להגן על הרכב שלכם מפני גניבות

כלל מערכות האבטחה ברכבים עברו לא מעט שינויים ושיפורים בשנים האחרונות. אם עד לפני מספר שנים בודדות, פורץ רכבים נעזר בסרגל פריצה בלבד, הרי לנו שכיום פריצה על ידי סרגל ללא עזרים נוספים נחשבת למסוכנת וכמעט בלתי אפשרית. מעבר לכך, כיום ישנן לא מעט מערכות מתקדמות אשר מצליחות להוריד את כמות גניבות הרכבים בעשרות אחוזים. אחת המערכות המתקדמות ביותר המשולבות ברכבים החדשים היא מערכת אימובילייזר, מערכת אבטחה מיוחדת אשר יודעת להשבית את מנוע הרכב במקרה של זיהוי חדירה עוינת.

אימובילייזר מנעולן מנעול ומפתח

השבתת מנוע הרכב ואף דיווח לחברת אבטחה - בין כלל פעולות מערכת אימובילייזר

על ידי השבתת מנוע הרכב ואף דווח לחברת אבטחה על ניסיון גניבה, ניתן בעזרת מערכת אימובילייזר למנוע גניבות רבות. פורץ רכבים מקצועי אשר מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות כל העת במטרה להתאים את ידיעותיו המקצועיות לקידמת מערכות האבטחה המשולבות כיום ברכבים החדשים, מכיר היטב את כל שיטות הפריצה הטובות ביותר שלא יותירו כל פגע, את מערכת אימובילייזר והדרך הטובה ביותר להתמודד עימה וכן עוד מגוון רחב של שירותים נלווים כמו תיקון שלט לרכב, קידוד שלט לרכב או שיכפולו.

חברת מנעול ומפתח זמינה עבור לקוחותיה 24 שעות ביממה

חברת מנעול ומפתח מעמידה לרשות הציבור את אנשי המקצוע הטובים ביותר העוברים הכשרות מקצועיות באופן תדיר ועושים שימוש במערכות ובכלים המתקדמים ביותר. מנעול ומפתח יודעת להתמודד עם כל צורכי לקוחותיה ללא פגיעה ובזמינות מלאה 24 שעות ביממה. במידה וגם אתם נדרשים לסיועו של פורץ רכבים מקצועי מכל סיבה שהיא, חשוב לדעת כי מנעול ומפתח תשמח לספר לכם שירות יעיל, מהיר ומקצועי למדי.

קוד מתקדם בשלט המזוהה על ידי מחשב הרכב ומאשר את פתיחתו

מערכת אימובילייזר עברה לא מעט גלגולים ושיפורים טכנולוגיים משנת 1919, השנה בה היא נרשמה כפטנט לראשונה. בדגמים המתקדמים של הרכבים כיום קיים שבב RFID במפתח הרכב אשר מופעל על ידי שדה אלקטרומגנטי שמחשב הרכב מייצר. השבב המותקן במפתח הרכב המקורי משדר קוד מוצפן ומתחלף אשר נקלט על ידי מחשב הרכב החכם ומאושר אך ורק אם אכן מדובר במפתח המקורי. במידה ומחשב הרכב מזהה ניסיון כניסה עם מפתח המשדר קוד שגוי, הוא נועל את מערכות הרכב כולן לזמן מסויים. ישנם דגמים מתקדמים אשר אף שולחים התראה לחברות אבטחה על ניסיון פריצה לרכב ובכך מאפשרות את מניעתן של גניבות רבות.

שירותי תיקון שלט לרכב מנעולן מנעול ומפתח
שירותי תיקון שלט לרכב

מניעת גניבות רבות - כמות גניבות הרכבים ירדה בעשרות אחוזים בעזרת מערכת אימובילייזר

בעזרת מערכת אימובילייזר מתקדמת ניתן למנוע גניבה גם אם פורץ רכבים כבר הצליח לחדור לחלקו הפנימי של הרכב שלכם. בעבר, החלק הקשה ביותר עליו פורצי הרכבים נדרשו להתגבר הוא הכניסה לרכב ללא הפעלת אזעקה. כיום, בעזרת מערכת אימובילייזר הם ידרשו להתמודד עם השבתת כל חלקי הרכב ונעילתו גם אם יצליחו לחדור אליו בהצלחה. יעילותה של מערכת אימובילייזר מוכחת ומנתונים סטטיסטיים שנבחנו ניתן לראות ירידה של כ 40 אחוזים בכמות גניבות הרכבים בין התקופה שקדמה למערכת אימובילייזר לבין התקופה שאחריה. גם מבחינה כלכלית אין כל חיסרון למערכת המתקדמת והכספים הרבים שנחסכים מירידת כמות הגניבות עולים פי כמה וכמה על עלויות התקנת מערכת אימובילייזר ברכב.

שירותי תיקון שלט לרכב ללא פגיעה במערכת אימובילייזר

כפי שציינו מעלה, מערכת אימובילייזר מאפשרת למחשב הרכב החכם לאתר קוד שמפתח הרכב המקורי, הכולל שבב מיוחד, שולח בהיותו בקרבת מקום הרכב. אנשים רבים נדרשים לשירותי תיקון שלט לרכב על מנת להמשיך ליהנות מכלל מערכות האבטחה המתקדמות ביעילות מרבית. אם גם אתם מבחינים בשינוי בפעילותו של שלט הרכב שלכם, חשוב להקדים תרופה למכה וליצור קשר עם חברת מנעול ומפתח לטיפול מקצועי בכל בעיה. רוב האנשים אשר נעזרים בשירותיו של פורץ רכבים מקצועי למטרת תיקון שלט לרכב מדווחים על עבודה חלקית של השלט, צורך ללחוץ כמה וכמה פעמים עד שהרכב נפתח וננעל, התקצרות טווח הפתיחה והנעילה של הרכב בעזרת השלט ועוד.

תיקון שלט לרכב - ההבדל בין הליך שכפול להליך קידוד

לפני שאתם בוחרים פורץ רכבים מקצועי שידע להעניק לכם שירות לכל תקלה, חשוב להכיר את ההבדלים הגדולים בין שירותי תיקון שלט לרכב, שכפול שלט לרכב וכן קידוד שלט לרכב. אנשים רבים כלל לא מבדילים בין השירותים הללו מה שפעמים רבות גורם לאי הבנה ומתן שירות שאינו מתאים לצורכי הלקוח. חברת מנעולן ומפתח ידעו להעניק לכם את כל השירותים על הצד הטוב ביותר בסיועו של מכשור מתקדם ולאחר הכשרות מקצועיות רבות. הליך שכפול שלט לרכב על פי רוב נעשה במטרה לאפשר כניסה לרכב בעזרת שלט נוסף למטרות נוחות בלבד. הליך השכפול מצריך שימוש במחשוב מתקדם, שלט הרכב העדכני וכן שלט בתולי ללא קוד כלל. על מנת שמערכת אימובילייזר תדע לקבל גם את השלט החדש, חשוב לוודא שאנשי המקצוע שלכם עושים שימוש במערכות המתקדמות ביותר תוך ידע מקצועי נרחב.

שכפול שלט לרכב - קידוד בשלט בתולי

הליך השכפול כולל בעיקר את התאמתו של הקוד הנדרש לשלט הבתולי ולשם כך אין צורך בהתעסקות עם מערכת האבטחה של הרכב כלל. לאחר סיום שכפול השלט בהצלחה, הרכב ידע להיפתח ולהינעל ללחיצותיהם של שני המפתחות. לעומת זאת, הליך קידוד שלט לרכב על ידי מנעול ומפתח נעשה על פי רוב לאחר איבוד השלט המקורי, רכישת רכב חדש יד 2 או חשש לגניבות. בהליך זה מקודדים קוד חדש לשלט חדש כך שהרכב לא יפתח או ינעל בעזרת השתט הישן. רבים שמאבדים את השלט וחוששים שהוא יגיע לידיים עויינות בוחרים בהליך קידוד שלט לרכב על מנת למנוע מהשלט האבוד לפתוח את רכבם.

קידוד שלט לרכב - התאמת קוד השלט למערכת אבטחת הרכב

הליך זה מחייב התאמה של קוד חדש למערכת האבטחה של הרכב בכדי לוודא שמערכת אימובילייזר לא תנעל את הרכב ללא כל סיבה. לכן, חברת מנעול ומפתח עובדת עם המחשוב המתקדם ביותר לאחר הסמכות מקצועיות רבות ואף אישורי יצרניות הרכבים בכדי להבטיח את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיה. אם גם אתם נדרשים לשירותי תיקון שלט לרכב, אל תתפשרו על כל מנעולן חובב, הקפידו לבחור חברה מוכרת ומומלצת שתבטיח לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

כך תימנעו מנעילת הרכב ללא צורך

מערכת אימובילייזר עלולה לנעול את הרכב שלכם לזמן מה במידה ועבודת תיקון שלט לרכב לא תעשה בצורה מדוייקת ומקצועית. לא מעט אנשים מצאו את עצמם ברכב נעול לאחר כמה ניסיונות לפתוח אותו עם שלט שלא זוהה נכון על ידי המערכת. הדרך הטובה ביותר לאתר נכון חברה מקצועית ומומלצת של מנעולני רכב שידעו להעניק שירות מיטבי כוללת מספר שלבים פשוטים לביצוע.

הכירו את חברת מנעול ומפתח

השלב הראשון הוא איתור כמה שיותר נותני שירות בתחום. שלב זה יאפשר לכם לערוך מספר פעולות השוואה וסינון על מנת לבחור את החברה הטובה ביותר. לאחר שלב האיתור, חשוב לקרוא כמה שיותר אודות המועמדים ברשת ולאתר חוות דעת חיוביות וממליצות אודות שירותם. השאירו ברשימה שלכם אך ורק את הטובים ביותר וצרו קשר לבירור זמינות. חברת מנעול ומפתח נחשבת למקצועית ומומלצת במיוחד על ידי לקוחות רבים.

עוד משהו מעניין על: קידוד שלט לרכב, מנעולן לרכב

052-912-8989 דילוג לתוכן